30 مدل تابلو فرش زیبا و محبوب + راهنمای خرید

30 مدل تابلو فرش زیبا و محبوب + راهنمای خرید
در این مطلب قصد داریم راهنمای خرید تابلو فرش ارائه دهیم تا شما را در یک خرید ایده آل همراهی کند. همچنین 30 مدل تابلو فرش زیبا را معرفی خواهیم کرد.

فرش، هنری که سینه به سینه و نسل به نسل از پیشینیان این مرز و بوم به ما رسیده است؛ در واقع فرش ها را میتوان میراثی گرانبها برشمرد که بخشی از هویت مردم این خاک را تشکیل میدهد. این تابلوهای گستردنی، این ایده را به وجود آورد تا از آن به عنوان تابلو و یکی از المان های پرکاربرد در دکوراسیون کلاسیک برای مزین کردن دیوارهای خانه ها، استفاده شود.

تابلو فرش ها به دلیل ویژگیهای منحصر به فردی که دارند، توانسته اند نظر بسیاری را به خود معطوف سازند؛ همین موضوع سبب شده تا این محصولات به یکی از پرطرفدارترین و به تبع آن، پرفروش ترین محصولات، در میان سایر بافته ها تبدیل شوند.

اگر شما هم به عنوان یکی از طرفداران این هنر بی بدیل قصد خرید تابلو فرش را دارید، حتما متوجه این موضوع شده اید که تابلو فرش ها، از طیف گسترده ای از طرح و رنگ و از آن مهم تر قیمت برخوردارند؛ این نکته سبب سردرگمی بسیاری از خریداران تابلو فرش شده است. ما در مقاله راهنمای خرید تابلو فرش قصد داریم هر آنچه که باید درباره خرید تابلو فرش بدانید را برای شما عزیزان بازگو کنیم؛ امیدواریم مطالب این مقاله مفید فایده واقع شده و شما را در یک خرید ایده آل همراهی کند.

تابلو فرش چیست؟

برای بررسی نکات مربوط به خرید یک تابلو فرش خوب، ابتدا لازم است با مفهوم تابلو فرش آشنا شویم؛ تابلو فرش ها در واقع فرش هایی هستند که در ابعاد کوچک تر و با شیوه بافت نسبتا متفاوت از فرش های معمولی بافته شده و به عنوان تابلو، مورد استفاده قرار می گیرند. خواستگاه این صنایع دستی خیره کننده، شهر سردرود در استان آذربایجان شرقی است؛ همه ی تابلو فرش ها در ابتدا به صورت دستبافت تهیه می شدند ولی رفته رفته با پیشرفت تکنولوژی و گسترش صنعت فرش های ماشینی، تابلوفرش های ماشینی نیز از جایگاه خاص خود در بین مردم برخوردار شدند؛ همین موضوع سبب شد تابلو فرش ها در دو دسته تابلو فرش ماشینی و تابلو فرش دستبافت، تقسیم بندی شوند. در ادامه به بررسی انواع تابلو فرش و به صورت کلی هر آنچه درباره خرید تابلوفرش باید بدانید خواهیم پرداخت.

انواع تابلوفرش ها کدامند؟

در موضوع راهنمای خرید تابلو فرش ، نپرداختن به انواع تابلو فرش، نوعی کم لطفی به حساب خواهد آمد؛ تابلو فرش ها بر اساس طرح و رنگ به گروه های تابلوفرش های گل و گلدان، تابلوفرش های آیات و قرآنی، طبیعت، روستایی نظیر کوچه باغ و...، حیوانات، تابلوفرش های نقاشی های اصیل، تابلوهای فرانسوی، چهره و... تقسیم بندی می شوند. همچنین در یک تقسیم بندی دیگر، آن ها را بر اساس ابعاد و سایزشان تقسیم بندی می کنند؛ تابلو فرش هایی با ابعاد 35*50، 50*70، 100* 70و 150*100 رایج ترین سایز های تابلو فرش به شمار می روند ولی بر اساس سفارش مشتری ابعاد این تابلو ها قابل تغییر است. در یک تقسیم بندی دیگر، تابلوفرش ها را بر اساس انواع بافتشان به سه زیر گروه تابلوفرش های دستباف، تابلوفرش های ماشینی و تابلوفرش های چاپی تقسیم بندی می کنند؛ پرداختن به هرکدام از انواع این فرش ها در این مقاله نمی گنجد، ولی ما در ادامه قصد داریم نکات مهم در خرید تابلو فرش را برای شما عزیزان بر شمریم.

نکات خرید تابلو فرش و هر آنچه که باید درباره خرید تابلو فرش بدانید

همانطور که پیشتر به آن اشاره کردیم، تابلو فرش های دستباف و ماشینی دو گروه عمده تابلوفرش های موجود در بازار هستند که شما بسته به بودجه خود می توانید یکی از انواع آن را جهت خرید انتخاب کنید؛ در این بخش از مقاله، قصد داریم به راه های تشخیص تابلو فرش دستباف از تابلو فرش ماشینی بپردازیم.

نحوه تشخیص تابلو فرش دستباف و ماشینی

قیمت بالای تابلو فرش های دستباف، برخی از افراد سودجو را برآن داشته که از ناآگاهی مشتریان سوء استفاده کرده و تابلو فرش ماشینی را به عنوان تابلو فرش دستباف به او قالب کنند؛ ولی با در نظر گرفتن برخی نکات میتوان به راحتی این دو نوع تابلوفرش را از یکدیگر تشخیص داد؛ از مهم ترین این نکات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بررسی طرح تابلو فرش

  زمانی که به طرح روی تابلو فرش منتخب خود نگاه می کنید، تمام دقت خود را برای تشخیص وجود یا عدم وجود تقارن در طرح و نقش آن به کار گیرید، چراکه این موضوع می تواند کمک شایانی در رابطه با تشخیص تابلو فرش دستباف از ماشینی، محسوب شود؛ معمولا طرح های به کار رفته در تابلو فرش های دستباف بر خلاف انواع ماشینی، فاقد تقارن بوده و نمایانگر یک تصویر و نمایه ای کلی می باشد.
 • بررسی گره ها

  همانطور که از نام آن مشخص است، تابلوفرش های دستباف، به وسیله دست و نوع ماشینی آن توسط دستگاههای نساجی بافته شده اند؛ از آنجاکه دستگاه و انسان از نظر دقت  در یک سطح قرار ندارند، با بررسی گره ها، می توان این دو نوع تابلو فرش را از یکدیگر تشخیص داد. توجه به قسمت پشتی فرش می تواند اطلاعات خوبی را در این رابطه به ما بدهد. در تابلوفرش های دستباف، بر خلاف انواع ماشینی که تمامی گره ها به صورت کاملا یکنواخت کنار هم چیده شده اند، برخی از گره ها بزرگتر از بقیه هستند؛ همچنین پشت فرش های دستباف نرم تر بوده و نقش های آن نیز در پشت فرش کاملا واضح می باشد. از آنجا که در تابلو فرش های ماشینی الیاف به واسطه فشار کنار یکدیگر قرار گرفته اند، با قاطعیت می توان گفت گره های تابلوفرش های دستباف، که بر روی ریسمان پایه محکم شده اند؛ بسیار محکم تر هستند، بنابراین گره ها را هم می توان بخشی از هر آنچه که باید درباره خرید تابلو فرش بدانید به حساب آورد.
 • بررسی الیاف موجود در تابلو فرش ها

  الیاف به کار رفته در تابلو فرش های دستباف از پشم و ابریشم و نوع ماشینی آن را پلی اکرلیک،پلی استر و... تشکیل می دهد. این الیاف یکی از نکات مهم در حیطه تشخیص تابلو فرش به شمار می روند.
 • بررسی ریشه های تابلو فرش

  ریشه های تابلو فرش های دستباف، در واقع امتداد رشته های تار فرش بوده که در قسمت پایانی فرش اضافه آمده است؛ در صورتی که در تابلو فرش های ماشینی ریشه ها فقط جنبه تزیینی داشته و به آن دوخته شده است.
 • دقت به لبه های تابلوفرش

  لبه های تابلو فرش های ماشینی، از آن جهت که به وسیله دستگاه های مخصوص دوخته شده اند، دارای کوک هایی کاملا هم اندازه و یکنواخت هستند؛ این در حالی است که لبه های تابلوفرش های دستباف از کوک هایی غیر همسان و گاها خارج از یک خط منظم برخوردار هستند، چراکه این کوک ها به وسیله دست زده شده اند.
 • بررسی رنگ های به کار رفته در تابلو فرش

  بررسی رنگ های به کار رفته در تابلو فرش نیز یکی دیگر از مسائلی ست که در مقاله راهنمای خرید تابلو فرش، باید به آن پرداخته شود؛ وجود رنگ های طبیعی همچون رنگ های نیلی، قرمز، طیف های مختلف رنگ زرد و... می تواند دلیلی بر دستباف بودن تابلو فرش ها باشد، چراکه الیاف طبیعی به کار رفته در این نوع از تابلو فرش ها اکثرا به واسطه رنگ های طبیعی رنگرزی شده اند؛ همچنین رنگ های طبیعی بر خلاف رنگ های مصنوعی که به درون الیاف نیز نفوذ پیدا می کنند، تنها قسمت سطحی الیاف طبیعی را پوشانده اند، بنابراین با خم کردن الیاف فرش می توان تا حدودی به این موضوع پی برد.
 • قیمت تابلو فرش

  یکی از بارزترین نکاتی که می توان به واسطه آن به دستباف یا ماشینی بودن تابلوفرش ها پی برد، توجه به قیمت آن ها می باشد. از میان انواع تابلو فرش ، بالاترین قیمت مربوط به تابلو فرش های دستباف ابریشمی می باشد، تابلو فرش هایی که از مخلوط الیاف پشم و ابریشم بافته شده اند رده دوم را به خود اختصاص داده اند، جایگاه سوم مختص تابلو فرش های پشمی دستباف بوده و تابلوفرش های ماشینی پایین ترین قیمت را دارند.

نکات حرفه ای برای تشخیص مرغوبیت و کیفیت تابلو فرش

در قسمت های پیشین، هر آنچه که باید درباره خرید تابلو فرش بدانید را مطرح کردیم و به موضوعات مختلفی نظیر انواع تابلو فرش، روش های تشخیص تابلو فرش دستباف از ماشینی و... پرداختیم، در این قسمت از مقاله قصد داریم به ارائه راهکار های فنی برای تشخیص مرغوبیت تابلو فرش ها بپردازیم. همانطور که پیشتر نیز به آن اشاره کردیم تابلو فرش ها از رنج قیمتی گسترده ای برخوردارند، ولی این نکته را به یاد داشته باشید که قیمت بالا تضمینی بر کیفیت تابلوفرش نبوده و میزان مرغوبیت آن بسته به عوامل مختلفی متغیر است؛ از جمله مهم ترین این عوامل به شرح زیر هستند.

 • میزان نخ ابریشم مورد استفاده در تابلو فرش

  الیاف ابریشم بنا به ظرافت و زیبایی که دارند، جلوه بصری فوق العاده زیبا، ظریف، دقیق، لوکس و خیره کننده ای را برای تابلو فرش به ارمغان می آورند؛ همین موضوع باعث ارتقا کیفیت تابلو فرش و به تبع آن قیمت تابلو فرش خواهد شد.
 • نوع بافت تابلوفرش

  میزان منظم و دقیق بودن بافت تابلو فرش ها، تاثیر چشمگیری بر کج نشدن نتیجه کار خواهد داشت؛ تنها استادکار های ماهر قادرند نوع بافت را به خوبی بافت های ماشینی پیاده کنند تا کار بدون هیچ گونه کج و معوجی به پایان برسد. برای اینکه مطمئن باشید تابلوفرش منتخب شما کج نیست، باید از خرید تابلو فرش های قاب شده اجتناب کنید، قرار دادن لبه های قالیچه روی هم می تواند آزمایش خوبی برای تشخیص گونیا بودن تابلوفرش به شمار می رود.
 • میزان کاربرد رنگهای طبیعی و گیرایی طرح تابلو فرش

  این نکته یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر کیفیت و قیمت تابلو فرش ها می باشد؛ چراکه کاربرد رنگ های طبیعی در کنار رعایت هارمونی و هماهنگی این رنگ ها در زیبایی تصویر بسیار موثر خواهد بود؛ همین موضوع سبب شده تا چشم برداشتن از تابلو فرش های اصیل و گرانقیمت به کاری دشوار بدل شود.
 • میزان برجستگی در تابلو فرش

  از دیگر عوامل موثر بر قیمت و کیفیت تابلوفرش ها، میزان برجستگی موجود در آن هاست؛ جالب است بدانید پروسه ی بافت تابلو فرش هیچ نقشی در ایجاد این پستی و بلندی ها ایفا نمی کند، بلکه این برجستگی ها پس از اتمام بافت و در مرحله پرداخت فرش به وجود می آیند.
 • توجه به قسمت پشتی فرش

  معمولا شناسنامه تابلوفرش ها که حاوی اطلاعات مربوط به تابلو فرش است، به قسمت پشتی آن، پرس شده اند، این شناسنامه ها می توانند اطلاعات مفیدی را در مورد تابلو فرش منتخب شما، در اختیارتان قرار دهند. از دیگر نکاتی که با بررسی پشت تابلو فرش عایدمان می شود، اندازه و فاصله گره های بافت، از یکدیگر می باشد که می تواند اطلاعات خوبی را در مورد کیفیت تابلو فرش به ما بدهد، وجود گره هایی منظم، تقریبا هم اندازه و با حداقل فاصله، نشان دهنده اصالت و مرغوبیت تابلو فرش می باشد.

در پایان لازم است به این نکته اشاره کنیم که در صورتی که خواهان خرید یک تابلو فرش اصیل بافته شده به دست هنرمندی خاص هستید، بهترین راه حل، خرید از خود هنرمند مد نظر است. امیدواریم که این راهنمای خرید تابلو فرش برای شما مفید بوده و هر آنچه که باید درباره خرید تابلو فرش بدانید را در اختیارتان قرار داده باشیم، تا با این نکات بتوانید یک خرید موفق و مورد پسند خود را انجام دهید.

در ادامه مدلهایی متنوع و زیبا از انواع تابلو فرش دستباف و ماشینی را معرفی می کنیم

تابلو فرش ماشینی نقش نگار رضوی طرح گل کد 452KC


تابلو فرش ماشینی نقش نگار رضوی طرح گل کد 452KC

مشخصات

محل بافت
کاشان
نوع بافت
ماشینی
ابعاد تابلو
70 × 50 سانتی متر
ابعاد فرش
35 × 50 سانتی متر
وزن تقریبی
2 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
70 رج
جنس پرز
پلی‌استر
جنس نخ تار (چله)
پلی‌استر
جنس نخ پود
پلی‌استر
جنس نخ خاب
پلی‌استر
تراکم طولی فرش (تراکم)
3600
تراکم عرضی فرش (شانه)
1200
جنس قاب
PVC
نمایش بیشتر

تابلو فرش ماشینی طرح پس از باران کد 230


تابلو فرش ماشینی طرح پس از باران کد 230

مشخصات

محل بافت
کاشان
نوع بافت
ماشینی
ابعاد تابلو
120×70 سانتی متر
ابعاد فرش
100×50 سانتی متر
وزن تقریبی
6 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
70 رج
جنس پرز
اکرلیک
جنس نخ تار (چله)
پلی‌استر
جنس نخ پود
پلی‌استر و پنبه
جنس نخ خاب
اکرلیک
تراکم طولی فرش (تراکم)
3600
تراکم عرضی فرش (شانه)
1200
جنس قاب
MDF
نمایش بیشتر

تابلو فرش ماشینی نقش نگار رضوی طرح گل کد 2510KP


تابلو فرش ماشینی نقش نگار رضوی طرح گل کد 2510KP

مشخصات

محل بافت
کاشان
نوع بافت
ماشینی
ابعاد تابلو
5×50×70 سانتی متر
ابعاد فرش
50×35 سانتی متر
وزن تقریبی
2 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
75 رج
جنس پرز
پلی‌استر
جنس نخ تار (چله)
پلی‌استر
جنس نخ پود
پلی‌استر
جنس نخ خاب
پلی‌استر
تراکم طولی فرش (تراکم)
3600
تراکم عرضی فرش (شانه)
1200
قاب
دارد
جنس قاب
PVC
نمایش بیشتر

تابلو فرش دستبافت طرح پرنده مدل A10


تابلو فرش دستبافت طرح پرنده مدل A10

مشخصات

محل بافت
تبریز
نوع بافت
دستبافت
ابعاد تابلو
130×4.5×58 سانتی متر
ابعاد فرش
116×41.5 سانتی متر
وزن تقریبی
5.100 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
50 رج
جنس پرز
کرک و گل ابریشم
جنس نخ تار (چله)
ابریشم
جنس نخ پود
ابریشم
قاب
دارد
جنس قاب
PVC
رنگ زمینه
سبز
رنگ حاشیه
سبز
نمایش بیشتر

تابلو فرش ماشینی نقش نگار رضوی طرح کوچه باغ کد 1928A


تابلو فرش ماشینی نقش نگار رضوی طرح کوچه باغ کد 1928A

مشخصات

محل بافت
کاشان
نوع بافت
ماشینی
ابعاد تابلو
90×70 سانتی متر
ابعاد فرش
50×70 سانتی متر
وزن تقریبی
2 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
75 رج
جنس پرز
پلی‌استر
جنس نخ تار (چله)
پلی‌استر
جنس نخ پود
پلی‌استر
جنس نخ خاب
پلی‌استر
تراکم طولی فرش (تراکم)
3600
تراکم عرضی فرش (شانه)
1200
جنس قاب
PVC
سایر توضیحات
قاب سلطنتی ضخیم
نمایش بیشتر

تابلو فرش ماشینی نقش نگار رضوی طرح گل کد 2155KC


تابلو فرش ماشینی نقش نگار رضوی طرح گل کد 2155KC

مشخصات

محل بافت
کاشان
نوع بافت
ماشینی
ابعاد تابلو
50×70 سانتی متر
ابعاد فرش
50×35 سانتی متر
وزن تقریبی
2 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
70 رج
جنس پرز
پلی‌استر
جنس نخ تار (چله)
پلی‌استر
جنس نخ پود
پلی‌استر
جنس نخ خاب
پلی‌استر
تراکم طولی فرش (تراکم)
3600
تراکم عرضی فرش (شانه)
1200
جنس قاب
PVC
نمایش بیشتر

تابلو فرش ماشینی دنیای فرش طرح وان یکاد کد 285


تابلو فرش ماشینی دنیای فرش طرح وان یکاد کد 285

مشخصات

محل بافت
کاشان
نوع بافت
ماشینی
ابعاد تابلو
90 * 70 سانتی متر
ابعاد فرش
70 * 50 سانتی متر
وزن تقریبی
5 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
70 رج
جنس پرز
اکرلیک
جنس نخ تار (چله)
پلی‌استر و پنبه
جنس نخ پود
نخ پنبه
جنس نخ خاب
اکرلیک
تراکم طولی فرش (تراکم)
3600
تراکم عرضی فرش (شانه)
1200
جنس قاب
MDF
نمایش بیشتر

تابلو فرش دستباف طرح سبد گل مدل R35


تابلو فرش دستباف طرح سبد گل مدل R35

مشخصات

محل بافت
تبریز
نوع بافت
دستبافت
ابعاد تابلو
85×5×76 سانتی متر
ابعاد فرش
70×60×1 سانتی متر
وزن تقریبی
7.300 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
55 رج
جنس پرز
کرک و گل ابریشم
جنس نخ تار (چله)
ابریشم
جنس نخ پود
نخ پنبه
قاب
دارد
جنس قاب
PVC
نمایش بیشتر

تابلو فرش ماشینی نقش نگار رضوی طرح شطرنج باز کد 749KC


تابلو فرش ماشینی نقش نگار رضوی طرح شطرنج باز کد 749KC

مشخصات

محل بافت
کاشان
نوع بافت
ماشینی
ابعاد تابلو
5×50×70 سانتی متر
ابعاد فرش
50×35 سانتی متر
وزن تقریبی
2 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
75 رج
جنس پرز
پلی‌استر
جنس نخ تار (چله)
پلی‌استر
جنس نخ پود
پلی‌استر
جنس نخ خاب
پلی‌استر
تراکم طولی فرش (تراکم)
3600
تراکم عرضی فرش (شانه)
1200
قاب
دارد
جنس قاب
PVC
نمایش بیشتر

تابلو فرش دستبافت طرح بدرقه کد ۳۸۳۷۹۱۲


تابلو فرش دستبافت طرح بدرقه کد ۳۸۳۷۹۱۲

مشخصات

محل بافت
تبریز
نوع بافت
دستبافت
ابعاد تابلو
5x113x170 سانتی متر
ابعاد فرش
87x144 سانتی متر
وزن تقریبی
13 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
50 رج
جنس نخ تار (چله)
ابریشم
جنس نخ پود
کرک
قاب
دارد
جنس قاب
PVC
نمایش بیشتر

تابلو فرش دستبافت طرح جاهاز بران کد ۲۸۴۹۲۴۵


تابلو فرش دستبافت طرح جاهاز بران کد ۲۸۴۹۲۴۵

مشخصات

محل بافت
تبریز
نوع بافت
دستبافت
ابعاد تابلو
5x102x128 سانتی متر
ابعاد فرش
102x76 سانتی متر
وزن تقریبی
6 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
55 رج
جنس نخ تار (چله)
ابریشم
جنس نخ پود
کرک
قاب
دارد
جنس قاب
PVC
نمایش بیشتر

تابلو فرش ماشینی طرح سبد گل کد HT003


تابلو فرش ماشینی طرح سبد گل کد HT003

مشخصات

محل بافت
کاشان
نوع بافت
ماشینی
ابعاد تابلو
90×70×5 سانتی متر
ابعاد فرش
50×70×2 سانتی متر
وزن تقریبی
3 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
75 رج
جنس پرز
اکرلیک
جنس نخ تار (چله)
پلی‌استر و پنبه
جنس نخ پود
نخ پنبه
جنس نخ خاب
اکرلیک
تراکم طولی فرش (تراکم)
3600
تراکم عرضی فرش (شانه)
1200
قاب
دارد
جنس قاب
MDF
رنگ زمینه
سفید
رنگ حاشیه
آبی
سایر توضیحات
جنس قاب ترکیبی از ام دی اف و چرم و پی وی سی می باشد
فرش 1200 شانه با تراکم 3600 و قابل شستشو می باشد
نمایش بیشتر

تابلو فرش ماشینی نقش نگار رضوی طرح منظره کد 521W


تابلو فرش ماشینی نقش نگار رضوی طرح منظره کد 521W

مشخصات

محل بافت
کاشان
نوع بافت
ماشینی
ابعاد تابلو
5×90×70 سانتی متر
ابعاد فرش
50×70 سانتی متر
وزن تقریبی
3 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
75 رج
جنس پرز
پلی‌استر
جنس نخ تار (چله)
پلی‌استر
جنس نخ پود
پلی‌استر
جنس نخ خاب
پلی‌استر
تراکم طولی فرش (تراکم)
3600
تراکم عرضی فرش (شانه)
1200
قاب
دارد
جنس قاب
PVC
نمایش بیشتر

تابلو فرش ماشینی نقش نگار رضوی طرح مینیاتور کد 1437KC


تابلو فرش ماشینی نقش نگار رضوی طرح مینیاتور کد 1437KC

مشخصات

محل بافت
کاشان
نوع بافت
ماشینی
ابعاد تابلو
50×70 سانتی متر
ابعاد فرش
50×35 سانتی متر
وزن تقریبی
2 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
70 رج
جنس پرز
پلی‌استر
جنس نخ تار (چله)
پلی‌استر
جنس نخ پود
پلی‌استر
جنس نخ خاب
پلی‌استر
تراکم طولی فرش (تراکم)
3600
تراکم عرضی فرش (شانه)
1200
جنس قاب
PVC
نمایش بیشتر

تابلو فرش ماشینی طرح ولایت علی بن ابیطالب کد 11


تابلو فرش ماشینی طرح ولایت علی بن ابیطالب کد 11

مشخصات

محل بافت
کاشان
نوع بافت
ماشینی
ابعاد تابلو
94x64x2 سانتی متر
وزن تقریبی
3 کیلوگرم
جنس پرز
اکرلیک
جنس نخ تار (چله)
پلی‌استر و پنبه
جنس نخ پود
نخ پنبه
تراکم عرضی فرش (شانه)
1500
قاب
دارد
جنس قاب
چوب
نمایش بیشتر

تابلو فرش ماشینی طرح وان یکاد کد 286


تابلو فرش ماشینی طرح وان یکاد کد 286

مشخصات

محل بافت
کاشان
نوع بافت
ماشینی
ابعاد تابلو
90×70×5 سانتی متر
ابعاد فرش
50×70 سانتی متر
وزن تقریبی
3 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
75 رج
جنس پرز
اکرلیک
جنس نخ تار (چله)
پلی‌استر
جنس نخ پود
پلی‌استر و پنبه
جنس نخ خاب
پلی‌استر
تراکم طولی فرش (تراکم)
3600
تراکم عرضی فرش (شانه)
1200
قاب
دارد
جنس قاب
MDF
رنگ زمینه
سفید
رنگ حاشیه
مشکی
نمایش بیشتر

تابلو فرش دستبافت طرح منظره کد ۳۵۴۳۴۶۱


تابلو فرش دستبافت طرح منظره کد ۳۵۴۳۴۶۱

مشخصات

محل بافت
تبریز
نوع بافت
دستبافت
ابعاد تابلو
172x113x5 سانتی متر
ابعاد فرش
87x146 سانتی متر
وزن تقریبی
16 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
50 رج
جنس نخ تار (چله)
ابریشم
جنس نخ پود
کرک
قاب
دارد
جنس قاب
PVC
نمایش بیشتر

تابلو فرش دستبافت طرح فرانسوی خروس باز کد 422589


تابلو فرش دستبافت طرح فرانسوی خروس باز کد 422589

مشخصات

محل بافت
تهران
نوع بافت
دستبافت
ابعاد تابلو
190×130×5 سانتی متر
ابعاد فرش
160×100×1 سانتی متر
وزن تقریبی
10 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
55 رج
جنس پرز
کرک و گل ابریشم
جنس نخ تار (چله)
ابریشم
جنس نخ پود
نخ پنبه
قاب
دارد
جنس قاب
PVC
سایر توضیحات
تابلو فرش دستبافت تبریز چله ابریشم گل ابریشم
نمایش بیشتر

تابلوفرش دستبافت طرح گل کد ۳۳۳۸۱۵۷


تابلوفرش دستبافت طرح گل کد ۳۳۳۸۱۵۷

مشخصات

محل بافت
تبریز
نوع بافت
دستبافت
ابعاد تابلو
5x75x115 سانتی متر
ابعاد فرش
49x89 سانتی متر
وزن تقریبی
5 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
50 رج
جنس نخ تار (چله)
ابریشم
جنس نخ پود
کرک
قاب
دارد
جنس قاب
PVC
نمایش بیشتر

تابلو فرش ماشینی طرح پل کد ۷۰۱۴


تابلو فرش ماشینی طرح پل کد ۷۰۱۴

مشخصات

محل بافت
کاشان
نوع بافت
ماشینی
ابعاد تابلو
120×70×5 سانتی متر
ابعاد فرش
100×50 سانتی متر
وزن تقریبی
8 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
80 رج
جنس پرز
کرک و پشم
جنس نخ تار (چله)
نخ پنبه
جنس نخ پود
نخ پنبه
جنس نخ خاب
اکرلیک
تراکم عرضی فرش (شانه)
1200
قاب
دارد
جنس قاب
چوب
سایر توضیحات
فرش و قاب قابل شستشو
فرش کلاریس ( Colaris )
نمایش بیشتر

تابلو فرش ماشینی دنیای فرش طرح وان یکاد کد 275


تابلو فرش ماشینی دنیای فرش طرح وان یکاد کد 275

مشخصات

محل بافت
کاشان
نوع بافت
ماشینی
ابعاد تابلو
90 * 70 سانتی متر
ابعاد فرش
70 * 50 سانتی متر
وزن تقریبی
5 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
70 رج
جنس پرز
اکرلیک
جنس نخ تار (چله)
پلی‌استر و پنبه
جنس نخ پود
پلی‌استر
جنس نخ خاب
اکرلیک
تراکم طولی فرش (تراکم)
3600
تراکم عرضی فرش (شانه)
1200
جنس قاب
MDF
نمایش بیشتر

تابلو فرش ماشینی طرح سبد گل کد ۷۱۶۸


تابلو فرش ماشینی طرح سبد گل کد ۷۱۶۸

مشخصات

محل بافت
کاشان
نوع بافت
ماشینی
ابعاد تابلو
90×70×5 سانتی متر
ابعاد فرش
70×50 سانتی متر
وزن تقریبی
5 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
75 رج
جنس پرز
کرک و پشم
جنس نخ تار (چله)
نخ پنبه
جنس نخ پود
نخ پنبه
جنس نخ خاب
اکرلیک
تراکم طولی فرش (تراکم)
3000
تراکم عرضی فرش (شانه)
1200
قاب
دارد
جنس قاب
چوب
سایر توضیحات
قاب ضد آب
فرش قابل شستشو
نمایش بیشتر

تابلو فرش ماشینی نقش نگار رضوی طرح خواستگاری کد 621M


تابلو فرش ماشینی نقش نگار رضوی طرح خواستگاری کد 621M

مشخصات

محل بافت
کاشان
نوع بافت
ماشینی
ابعاد تابلو
90×70 سانتی متر
ابعاد فرش
50×70 سانتی متر
وزن تقریبی
3 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
70 رج
جنس پرز
پلی‌استر
جنس نخ تار (چله)
پلی‌استر
جنس نخ پود
پلی‌استر
جنس نخ خاب
پلی‌استر
تراکم طولی فرش (تراکم)
3600
تراکم عرضی فرش (شانه)
1200
جنس قاب
PVC
نمایش بیشتر

تابلو فرش دستبافت طرح منظره کوچه باغ کد YM.205


تابلو فرش دستبافت طرح منظره کوچه باغ کد YM.205

مشخصات

محل بافت
تبریز
نوع بافت
دستبافت
ابعاد تابلو
10x130x230 سانتی متر
ابعاد فرش
92x192 سانتی متر
وزن تقریبی
15 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
55 رج
جنس پرز
کرک
جنس نخ تار (چله)
نخ پنبه
جنس نخ پود
نخ پنبه
جنس نخ خاب
نخ پنبه
قاب
دارد
جنس قاب
چوب
رنگ زمینه
الوان
رنگ حاشیه
الوان
نمایش بیشتر

تابلو فرش ماشینی نقش نگار رضوی طرح گل کد 2086KC


تابلو فرش ماشینی نقش نگار رضوی طرح گل کد 2086KC

مشخصات

محل بافت
کاشان
نوع بافت
ماشینی
ابعاد تابلو
50×70 سانتی متر
ابعاد فرش
50×35 سانتی متر
وزن تقریبی
2 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
70 رج
جنس پرز
پلی‌استر
جنس نخ تار (چله)
پلی‌استر
جنس نخ پود
پلی‌استر
جنس نخ خاب
پلی‌استر
تراکم طولی فرش (تراکم)
3600
تراکم عرضی فرش (شانه)
1200
جنس قاب
PVC
نمایش بیشتر

تابلو فرش ماشینی نقش نگار رضوی طرح کوچه باغ کد 1930CB


تابلو فرش ماشینی نقش نگار رضوی طرح کوچه باغ کد 1930CB

مشخصات

محل بافت
کاشان
نوع بافت
ماشینی
ابعاد تابلو
5×120×70 سانتی متر
ابعاد فرش
50×100 سانتی متر
وزن تقریبی
4 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
70 رج
جنس پرز
پلی‌استر
جنس نخ تار (چله)
پلی‌استر
جنس نخ پود
پلی‌استر
جنس نخ خاب
پلی‌استر
تراکم طولی فرش (تراکم)
3600
تراکم عرضی فرش (شانه)
1200
قاب
دارد
جنس قاب
PVC
نمایش بیشتر

تابلوفرش دستبافت طرح مینیاتور بوی بهار کد ۳۲۸۲۲۶۵


تابلوفرش دستبافت طرح مینیاتور بوی بهار کد ۳۲۸۲۲۶۵

مشخصات

محل بافت
تبریز
نوع بافت
دستبافت
ابعاد تابلو
127x94x5 سانتی متر
ابعاد فرش
67x101 سانتی متر
وزن تقریبی
7 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
50 رج
جنس نخ تار (چله)
ابریشم
جنس نخ پود
کرک
قاب
دارد
جنس قاب
PVC
نمایش بیشتر

تابلو فرش ماشینی طرح روستا کد ۷۰۱۳


تابلو فرش ماشینی طرح روستا کد ۷۰۱۳

مشخصات

محل بافت
کاشان
نوع بافت
ماشینی
ابعاد تابلو
120×70×5 سانتی متر
ابعاد فرش
100×50 سانتی متر
وزن تقریبی
8 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
80 رج
جنس پرز
کرک و پشم
جنس نخ تار (چله)
نخ پنبه
جنس نخ پود
نخ پنبه
جنس نخ خاب
اکرلیک
تراکم عرضی فرش (شانه)
1200
قاب
دارد
جنس قاب
چوب
سایر توضیحات
قابلیت شستشوی فرش و قاب
فرش کلاریس ( Colaris‌ )
نمایش بیشتر

تابلو فرش دستباف مدل چهل درویش آنتیک کد YM.258


تابلو فرش دستباف مدل چهل درویش آنتیک کد YM.258

مشخصات

محل بافت
تبریز
نوع بافت
دستبافت
ابعاد تابلو
10x137x180 سانتی متر
ابعاد فرش
98x140 سانتی متر
وزن تقریبی
10 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
65 رج
جنس پرز
کرک
جنس نخ تار (چله)
ابریشم
جنس نخ پود
نخ پنبه
جنس نخ خاب
نخ پنبه
قاب
دارد
جنس قاب
چوب
رنگ زمینه
الوان
رنگ حاشیه
الوان
نمایش بیشتر

تابلو فرش دستباف طرح مهمانی مدل tz


تابلو فرش دستباف طرح مهمانی مدل tz

مشخصات

محل بافت
سردرود آذربایجان شرقی
نوع بافت
دستبافت
ابعاد تابلو
125*95 سانتی متر
ابعاد فرش
100*70 سانتی متر
وزن تقریبی
2.5 کیلوگرم
تراکم بافت در هفت سانتی‌متر
50 رج
جنس پرز
کرک و گل ابریشم
جنس نخ تار (چله)
ابریشم
جنس نخ پود
ابریشم
جنس نخ خاب
نخ پنبه
تراکم عرضی فرش (شانه)
1000
جنس قاب
چوب
نمایش بیشتر
Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating