قیمت دستگاه بخور گرم و سرد و خرید بهترین مدل رطوبت ساز (22 خرداد)

این روزها انواع دستگاه بخور با قابلیت های گوناگون و سایزهای متنوعی در بازار به وفور یافت می شوند. بهتر است برای خرید یک مرطوب کننده هوا که وسیله ای کاربردی و خاص می باشد به مراکز معتبر و مطمئن مراجعه نمایید و بعد از کسب اطلاعات کامل از نحوه عملکرد و مشخصات آن اقدام به خرید دستگاه نمایید. ناگفته نماند، دستگاه را قبل از خرید حتما امتحان کنید تا از نوع عملکرد و صدای آن در حین کار کردن، آگاهی دقیق و کامل داشته باشید.

عوامل گوناگونی در انتخاب و خرید دستگاه رطوبت ساز وجود دارند که همواره بایستی به آن دقت و توجه ویژه نمایید تا نوع و مدلی که بیشتر مناسب شما است انتخاب و خریداری کنید.

مهم ترین نکاتی که هنگام خرید دستگاه بخور لازم است بدانید

  • قیمت: مهم ترین چیز در هنگام خرید دستگاه، قیمت آن است. قیمت این دستگاه کاربردی و پرفروش با توجه گستره فضایی که می تواند به راحتی آن را پوشش دهد و میزان قدرت آن متفاوت است. قطعا مدل هایی که فضای کمتری را پوشش می دهند در قیاس با مدل های که فضای بیشتری را پوشش می دهند قیمت کمتری دارند.
  • نوع دستگاه: همانطور که میدانید انواع گوناگونی دستگاه ( بخور سرد، بخور گرم، بخور صورت و ... ) در بازار وجود دارند. بایستی با توجه به نیاز خود اقدام به خرید نمایید.
  • اندازه: شایان ذکر است بدانید که اندازه این دستگاه مانند دستگاه تهویه مطبوع و ... باید طبق مساحت و فضای مکان انتخاب و خریداری شود. چنانچه به دنبال دستگاهی هستید که تنها فضای کنار تخت خواب را پوشش دهد یا آن را برای اتاق کوچک می خواهید، دستگاه های رومیزی یا شارژی بهترین و مناسب ترین گزینه انتخابی هستند.
  • نوع صدا: چنانچه دستگاه را برای اتاق خواب میخواهید دانستن میزان صدای آن امری ضروری است. جالب است بدانید که دستگاه بخور سرد در قیاس با دستگاه بخور گرم صدای کمتری دارد.
  • خدمات پس از فروش: راهنمای خرید دستگاه بخور به شما بزرگواران پیشنهاد می کند محصولاتی را انتخاب و خریداری کنید که دارای خدمات پس از فروش و گارانتی باشند. این نوع دستگاه ها که دارای خدمات پس از فروش هستند از کیفیت بهتری برخوردار هستند.

همانطور که میدانید امروزه جنس های نامرغوب و بی کیفیت فراوانی در بازار وجود دارند. بهتر است که دستگاهی را خریداری کنید که جنس مخزن و بدنه ی آن از مواد با کیفیت و مرغوبی تولید شده باشد. دستگاه هایی که دارای تایمر اتوماتیک، تشخیص رطوبت همچنین تنظیم میزان بخار با توجه به مصرف برق و مصرف آب کمی دارند، بهترین و مناسب ترین گزینه انتخابی برای خرید هستند.

نکاتی که در هنگام استفاده از دستگاه بخور باید رعایت شود

مهم ترین و اصلی ترین وظیفه ی دستگاه بخار ساز، مرطوب کردن محیط می باشد. مسلما در صورت استفاده از دستگاه رعایت برخی از نکات لازم و ضروری است.

استفاده از دستگاه مرطوب کننده هوا در منزل در برطرف شدن برخی مشکلات مانند خونریزی و ترک پا ، عارضه های پوستی و برخی مشکلات تنفسی کمک شایانی می کند.

جالب است بدانید که مخزن آب این دستگاه خاص بعد از چند روز استفاده، بهترین محیط برای رشد میکروب ها و قارچ ها است. پس لازم است که مخزن آن را هفته ای 3 تا 4 بار تمیز و بشویید و هیچ گونه ماده ای را داخل مخزن دستگاه بخور نریزید.

نکته ی قابل توجهی که در رابطه با دستگاه بخور باید رعایت شود این است که این وسیله ی خاص و کاربردی علاوه بر مزایایی که دارد در صورت نگهداری و استفاده نادرست گاهی اوقات منجر به مشکلات اساسی می شود. افزایش بیش از حد رطوبت سبب بیماری های خاصی می شود. اولین و اساسی ترین نکته در حین استفاده از آن، حفظ رطوبت محیط است یعنی حفظ رطوبت محیط در حد تعادل باشد و بعد از آن تمیز نگه داشتن دستگاه است.

Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating

ادسرچ فروشگاه اینترنتی نبوده و جستجوگر و ارائه دهنده لیست قیمت کالا و خدمات از فروشگاه های اینترنتی معتبر می باشد.