کاربردهای ساعت هوشمند ، راهنمای خرید و معرفی 28 مدل پرفروش

کاربردهای ساعت هوشمند ، راهنمای خرید و معرفی 28 مدل پرفروش
یک ساعت هوشمند در حقیقت یک رایانه پوشیدنی به شکل ساعت مچی می باشد که علاوه بر نمایش زمان می تواند یک ابزار تکمیل کننده گوشی هوشمند باشد. در این مطلب قصد داریم شما را با کاربردهای ساعت هوشمند آشنا کرده و یک راهنمای خرید مناسب ارائه دهیم

در ابتدای مطلب ، برخی از ویژگیهایی که یک ساعت هوشمند می تواند داشته باشد را بیان می کنیم :

 • برقراری ارتباط با گوشی و دریافت تماسها و پیامکها و یا اجرای برخی برنامه ها مانند آب و هوا ، نقشه و ...
 • دسترسی به اطلاعات داخل گوشی بدون دسترسی فیزیکی به گوشی
 • ارائه حسگرهای مختلف در زمینه سلامت و تناسب اندام مانند گام شمار ، شمارش ضربان قلب و ...
 • ارائه حسگرهای مکان همچون GPS
 • پخش موزیک
 • ...

در نگاه اول ممکن است اینطور به نظر برسد که اصلا چه نیازی به خرید ساعت هوشمند وجود دارد و بالطبع این وسیله هوشمند به چه کار ما می آید ، چون تمامی قابلیتهای آن را یک گوشی هوشمند دارد ولی با دقت بیشتر متوجه می شویم که در برخی شرایط ، ساعت هوشمند کاربرد مناسبتر و راحت تری دارد ، به عنوان مثال چک کردن نوتیفیکیشن در حین رانندگی یا در حین دوچرخه سواری مسلما با ساعت هوشمند خیلی راحت تر است و یا اگر گوشی شما زنگ بخورد کافیست به صفحه ساعت خود نگاه کنید تا نام تماس گیرنده را ببینید و یا برای چک کردن سرعت و مسافت طی شده در حین پیاده روی با وجود ساعت هوشمند با توجه به اینکه اغلب این ساعتها سنسور GPS دارند دیگر نیازی به همراه داشتن یک گوشی بزرگ ندارید. خب به نظر میرسد که برخی قابلیتهای خاص از ساعتهای هوشمند در حال آشکار شدن است و بد نیست اطلاعاتی راجع به کاربردهای ساعت هوشمند داشته باشیم.

ساعت‌های هوشمند در برخی موارد قابلیتهایی دارند که گوشی های هوشمند از ارائه آنها ناتوانند ، به عنوان مثال اندازه گیری ضربان قلب از طریق قرار گیری ساعت بر روی مچ دست که این قابلیت باعث می شود که بیشتر تحرک داشته باشیم و به سلامتیمان توجه کنیم. یا تصور کنید در حین شنا می خواهید متوجه شوید که چند دقیقه و یا چند متر شنا کردید و یا ضربان قلبتان در حین شنا چقدر بود . هر چند برخی از گوشی ها در حال حاضر ضد آب هستند ولی مسلما همراه داشتن یک ساعت هوشمند ضد آب در چنین شرایطی کارایی بسیار بیشتری دارد.

همانطور که مشاهده می کنید کم کم با قابلیتهای ساعتهای هوشمند آشنا می شویم البته تا اینجا توضیح مختصری راجع به ساعت‌های هوشمند و قابلیتهای آنها ارائه دادیم جهت کسب اطلاعات دقیقتر از کاربردهای اینگونه ساعتها با ما همراه باشید.

کاربردهای ساعت هوشمند

ساعت‌های هوشمند دارای قابلیهای زیادی هستند که در ادامه مطلب آنها را ذکر می کنیم . البته هنگام خرید ساعت هوشمند به این نکته توجه داشته باشید که هر ساعت هوشمند با توجه به شرکت سازنده ، قیمت و شرایط مختلف دیگر ممکن است فقط برخی از این امکانات را داشته باشد .

1. ویژگیهای مربوط به زمان

 • نمایش زمان ، حداقل ویژگیی که هر ساعت باید داشته باشد . که البته نمایش تاریخ و روزهای هفته نیز عموما در اینگونه ساعتها وجود دارد.
 • کرونومتر ، این ویژگی در گوشی های هوشمند نیز وجود دارد که البته در حین دویدن شاید راحت تر باشد که از یک ساعت هوشمند که بر روی مچ خودتان بسته اید استفاده کنید.
 • آلارم ، برخی از مدلهای ساعت هوشمند مانند اپل واچ به صورت مستقل و بدون نیاز به اتصال به گوشی ، قابلیت ست کردن آلارم و اعلان آن به صورت ویبره و اسپیکرهای داخلی ساعت را دارند ولی برخی دیگر دارای اسپیکر نمی باشند و از طریق ویبره اطلاع رسانی می کنند.

2. ویژگیهای هوشمند

 • نمایش تماس های دریافتی ، بسیاری از ساعت‌های هوشمند ویژگی نمایش تماس دریافتی هنگام اتصال به گوشی را دارند.
 • نوتیفیکیشن ها ، در صورتیکه ساعت هوشمند خود را به گوشی متصل کرده باشید می توانید نوتیفیکیشن های گوشی را بر روی صفحه ساعت مشاهده کنید. البته کاملا می شود این موضوع را مدیریت کرد به عنوان مثال فقط نوتیفیکیشن های یک سری از برنامه های خاص را بر روی ساعت دریافت کنید.
 • یادآوری ها، یادآوری ها را می توان با استفاده از دستیار مجازی سیری در ساعت اپل مدیریت کرد.
 • ناوبری ، با استفاده از این ویژگی ، شما به راحتی می توانید مسیریابی کنید و بدون اینکه نیاز باشد به نقشه نگاه کنید ساعت هوشمند با یک ویبره ، مسیر درست را به شما اطلاع می دهد.
 • یافتن گوشی ، اگر فراموش کردید که گوشی خود را کجا گذاشته اید ، فقط با فشردن یک دکمه در ساعت هوشمند خود ، آلارم گوشی فعال می شود و از محل آن آگاه می شوید.

3. ویژگیهای مربوط به سلامتی

مدیریت ساعت و کیفیت خواب ، یک ساعت هوشمند با استفاده از شتاب سنج ، ژیروسکوپ و نمایشگر ضربان قلب ، می تواند خواب شما را مدیریت کند. شرکتهای تولید کننده با الگوریتمهای مختلف در حال ارتقا دادن این قابلیت هستند. به نظر می رسد بهترین ساعتها ، آنهایی هستند که زمان خواب و بیدار شدن شما را مدیریت می کنند. در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 • اندازه گیری ضربان قلب ، کافیست ساعت هوشمند خود را بر روی مچ دستتان ببندید تا بتوانید در شرایط مختلف ضربان قلب خود را اندازه گیری کنید . همچنین این قابلیت توانایی شناسایی برخی از ریتمهای غیرطبیعی قلب را دارد که این موضوع بسیار قابل توجه است.
 • ECG ، یا الکتروکاردیوگرام ویژگی مهمی است که در برخی از ساعت‌های هوشمند مانند اپل سری 4 در دسترس است. این قابلیت به شما امکان اندازه گیری دقیق تر ضربان قلب را داده و اطلاعات بیشتری را برای تشخیص مشکلات مربوط به قلب می دهد.
 • اندازه گیری فشار خون ، یک ویژگی کاملا جدید برای ساعت‌های هوشمند است. این قابلیت برای اولین بار ، ژانویه 2019 در ساعت هوشمند Omron HeartGuide معرفی شد. قابل ذکر است که کمپانی Omron تاییدیه FDA را برای این ویژگی گرفته است.
 • تشخیص سقوط ، برخی از ساعت‌های هوشمند مانند ساعت اپل با استفاده از شتاب سنج و ژیروسکوپ می توانند اتفاقاتی همچون سقوط شخص را شناسایی کرده و از طریق تماس اضطراری اطلاع رسانی نمایند.
 • گام شمار ، همانطور که از نام این ویژگی پیداست ، شما می توانید با استفاده از ساعت هوشمند خود تعداد گامهایی کهدر طول روز برداشته اید را محاسبه نمایید.
 • محاسبه کالری ، ساعت‌های هوشمند امکان محاسبه میزان کالری سوزانده شده در حین فعالیتهای روزانه را در اختیار شما قرار می دهند.
 • قابلیتهای ورزشی ، بسیاری از ساعت‌های هوشمند ، فعالیتهای ورزشی شما همچون پیاده روی ، دوچرخه سواری ، فعالیتهای قدرتی و ... را رصد می کنند و اطلاعات جامعی در این زمینه ها در اختیار شما قرار می دهند.

4. ویژگیهای پخش موزیک

با استفاده از این ویژگی می توانید ساعت هوشمند خود را به هدست بلوتوثی متصل کرده و موسیقی دلخواه خود را گوش دهید. همچنین امکان کنترل پخش کننده موزیک گوشی هوشمند خود را نیز دارید . در برخی از مدلهای این ساعتها که امکان قرار گرفتن سیم کارت در آنها وجود دارد به صورت کاملا مستقل می توانید ساعت خود را به اینترنت متصل کرده و آنلاین نیز موسیقی گوش دهید.

5. ویژگیهای تماس

این ویژگی به دو صورت در ساعت‌های هوشمند موجود است :

 • ساعت هوشمند از طریقی همانند بلوتوث به گوشی متصل شده و امکان پاسخگویی به تماس فراهم می شود و یا می توانید با فرمان صوتی به ساعت خود دستور دهید تا شماره ای را برای شما بگیرد.
 • برخی از ساعت‌های هوشمند که قابلیت نصب سیم کارت را دارند ، نیاز به اتصال به گوشی نداشته و به صورت مستقل با میکروفن و بلندگویی که در آنها تعبیه شده می توانید تماسها را پاسخ داده یا تماسی برقرار نمایید. بسیاری از شرکتها همچون اپل ، سامسونگ ، هوآوی ، ال جی ، گارمین در حال تولید اینگونه ساعتها هستند ولی میزان مصرف بالای باتری در حین اتصال به شبکه یک چالش بزرگ در این زمینه محسوب می شود.

هر آنچه تا اینجا از ساعتهای هوشمند بیان شد قابلیتها و مزایای آنها بود ، در ادامه می خواهیم برخی از معایب اینگونه ساعتها را ذکر کنیم.

معایب ساعت هوشمند

همانند هر وسیله ای دیگری که دارای نقاط قوت و ضعف است ، اگر قصد خرید ساعت هوشمند را دارید توجه داشته باشید که اینگونه ساعتها دارای نقاط ضعفی نیز می باشند که در ادامه این موارد بیان می شود :

شارژدهی باتری

یکی از اساسی ترین مسائلی که در زمینه ساعت‌های هوشمند مطرح است میزان شارژدهی آنهاست. برخی از اینگونه ساعتها فقط 1تا 2 روز می توانند شارژ نگهدارند که این خیلی موردپسند نیست پس اگر قصد خرید ساعت هوشمند را دارید حتما به این مورد توجه ویژه داشته باشید که ساعتی بخرید که تعداد روز بیشتری بتواند شارژ نگهدارد.

صفحه نمایش کوچک

صفحه نمایش کوچک این ساعتها برای اجرای برخی از برنامه های کاربردی ، می تواند یک مسئله باشد. ساعت‌های هوشمند دارای صفحه نمایش کوچک در مقایسه با گوشی های هوشمند هستند. پس هنگام خرید به اندازه صفحه نمایش توجه داشته باشید تا انتظاری که از یک ساعت هوشمند دارید محقق شود.

جایگزینی سریع با نسخه های جدید

همانطور که خیلی ها دوست دارند پس از دو یا سه سال گوشی هوشمند خود را تعویض کرده و یک گوشی جدیدتر با قابلیهای بیشتری تهیه کنند ، ساعت‌های هوشمند نیز اینگونه هستند با توجه به اینکه تکنولوژی این ساعتها در حال رشد بوده و نسخه های جدید دارای قابلیتهای بیشتر و جذابتری می باشند در نتیجه همانند ساعتهای قدیمی ، انتظار استفاده طولانی مدت از یک ساعت هوشمند منطقی به نظر نمی رسد.

آسیب پذیری با توجه به اینکه ساعت همواره در مچ دست قرار دارد و شما تمایل دارید در شایط مختلفی همچون دویدن ، دوچرخه سواری ، شنا و .. از قابلیهای یک ساعت هوشمند استفاده کنید لذا میزان آسیب پذیری این دستگاهها افزایش می یابد . پس توجه داشته باشید که هنگام خرید ، ساعتی را انتخاب نمایید که استقامت بیشتری و خدمات پس از فروش مناسبتری داشته باشد.

با توجه به اینکه برخی از ویژگیهای ساعت‌های هوشمند در گرو ارتباط با گوشی هوشمند می باشد لذا هنگام خرید ساعت هوشمند باید به این نکته توجه داشته باشید که ساعت هوشمند مورد نظر شما با گوشی هوشمندتان سازگاری داشته باشد. به عنوان مثال ساعت‌های هوشمند اپل، فقط با گوشی‌های آیفون کار می‌کنند. اما ساعت‌های مبتنی بر پلتفرم Wear OS و سامسونگ تایزن با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS کار می‌کنند. البته امکانات آنها در سیستم عامل اندروید بیشتر خواهد بود. لذا بسته به نیاز، سیستم عامل تلفن همراه هوشمند و البته سلیقه و توان مالی شما ، انتخاب‌های متنوعی برای خرید یک ساعت هوشمند وجود دارد.

امیدواریم که این مطلب برای شما مفید بوده و با کاربردهای ساعت هوشمند آشنا شده باشید و هنگام خرید یک ساعت هوشمند ، در انتخاب درست راهگشا باشد. در ادامه به معرفی 28 مدل از پرفروشترین ساعتهای هوشمند می پردازیم.

ساعت هوشمند مدل T55


ساعت هوشمند مدل T55

مشخصات ظاهری

مناسب برای
آقایان و خانم‌ها
نوع کاربری
ورزشی , رسمی , روزمره
وزن
120 گرم
فرم صفحه
مستطیل
جنس بدنه
آلومینیوم
جنس بند
سیلیکونی
نوع قفل بند
پین‌بند

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
بله
صفحه نمایش لمسی
بله

مشخصات فنی

قابلیت نصب سیم کارت
ندارد
امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
ندارد
GPS
دارد
سیستم عامل
WatchOS
توضیحات سازگاری
سازگاری با انواع گوشی های اندروید و IOS
قابلیت نصب کارت حافظه
ندارد
دوربین
ندارد
کنترل موسیقی (Music Player)
دارد
اتصالات
Bluetooth
حسگرها
ژیروسکوپ , گام شمار , شمارش ضربان قلب
قابلیت مکالمه مستقیم
دارد
قابلیت های ویژه
- قابلیت برقراری تماس
- قابلیت دریافت پیام
- قابلیت شماره گیری، رد تماس و پاسخ دهی تماس
- بند قابل تعویض
- کیفیت صفحه نمایش OLED
- دارای تم های جذاب
- صفحه نمایش تمام لمسی
- صفحه نمایش تمام مشکی
- دارای سنسور چرخش مچ دست
- اتصال بدون محدودیت به ios و اندروید
- نمایش اعلان های تماس، پیامک و شبکه های اجتماعی
- نمایش مخاطبین
- نمایش پیامک ها
- نمایش سابقه تماس ها
- قابلیت ضبط صدا
- دارای شاتر موزیک
- دارای شاتر دوربین گوشی
- جنس بدنه آلومینیوم
- دسترسی به دفترچه تلفن گوشی سینک شده
- مشاهده کلیه پیام های دریافتی
- مجهز به زنگ و ویبره
- تنظیم نور صفحه نمایش
- دارای میکروفون و اسپیکر با کیفیت صدای بالا
- قابلیت نمایش آب و هوا
- کنترل موزیک
- کنترل دوربین عکاسی
- سنجش ضربان قلب
- سنجش فشار خون
- سنجش میزان اکسیژن خون
- گام شمار
- قابلیت پایش وضعیت خواب
- حالت یادآوری کم تحرکی
- ضد سرقت
- کرنومتر
- قابلیت تنظیم آلارم
- تقویم
- ماشین حساب
اقلام همراه
دفترچه راهنما
کابل همراه
2عدد بند سیلیکونی
نمایش بیشتر

ساعت هوشمند مدل T500-Org100


ساعت هوشمند مدل T500-Org100

مشخصات ظاهری

مناسب برای
آقایان و خانم‌ها
نوع کاربری
ورزشی , رسمی , روزمره
وزن
35 گرم
فرم صفحه
مستطیل
جنس شیشه
معدنی
جنس بدنه
فلز , سیلیکون
جنس بند
سیلیکونی
نوع قفل بند
قفل مخفی

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
بله
صفحه نمایش لمسی
بله

مشخصات فنی

قابلیت نصب سیم کارت
ندارد
امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
ندارد
GPS
ندارد
توضیحات سازگاری
سازگار با اندروید 4.2 و IOS 8
دوربین
ندارد
کنترل موسیقی (Music Player)
دارد
اتصالات
Bluetooth
کنترل سطح اکسیژن خون
دارد
حسگرها
سنجش نور محیط , گام شمار , شمارش ضربان قلب , فشارسنج , کنترل سطح اکسیژن خون
قابلیت مکالمه مستقیم
دارد
قابلیت های ویژه
پایش خواب
ضبط تماس
پروفایل های ورزشی از قبیل دویدن، کوهنوردی ،شنا ، دوچرخه سواری و سخره نوردی
قابلیت مکالمه از طریق بلوتوث
دارد
زبان‌های قابل پشتبانی در اعلان و پیام
فارسی , انگلیسی
پشتیبانی از زبان فارسی در منو و سیستم‌عامل
خیر
نمایش بیشتر

ساعت هوشمند میدسان مدل A1


ساعت هوشمند میدسان مدل A1

مشخصات ظاهری

مناسب برای
آقایان و خانم‌ها
نوع کاربری
رسمی , روزمره
قطر قاب
12 میلی‌متر
وزن
52 گرم
فرم صفحه
مربع
جنس شیشه
معدنی
توضیحات جنس بدنه
قاب فلزی با بدنه‌ی پلاستیکی
جنس بند
سیلیکونی
رنگ بند
مشکی
نوع قفل بند
سگکی ساده

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
بله
صفحه نمایش لمسی
بله
نوع صفحه نمایش اصلی
IPS LCD
اندازه صفحه نمایش
1.54 اینچ
240 × 240
تراکم پیکسلی صفحه نمایش
220 پیکسل بر اینچ

مشخصات فنی

قابلیت نصب سیم کارت
ندارد
امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
ندارد
GPS
ندارد
توضیحات سازگاری
سازگار با گوشی‌های اندرویدی دارای اندروید نسخه‌ی 4.3 یا بالاتر
- سازگاری با سیستم عامل IOS به صورت محدود (محدود به تماس و مشاهده مخاطبین)
پردازنده
MTK6261D
قابلیت نصب کارت حافظه
دارد
پشتیبانی کارت حافظه تا 32 گیگابایت
دوربین
دارد
توضیحات دوربین
دارای دوربین VGA
کنترل موسیقی (Music Player)
دارد
اتصالات
Bluetooth
حسگرها
گام شمار
قابلیت مکالمه مستقیم
دارد
نوع باتری
لیتیوم یونی
ظرفیت باتری
380 میلی‌آمپرساعت
منبع شارژ
کابل شارژ Mini USB
هشدار ها
قابلیت نمایش اعلان‌های مختلف پیامک، تماس، تمام شبکه ها‌ی اجتماعی -
هشدار زنگ (ALARM)
قابلیت های ویژه
قابلیت نمایش تصاویر کارت حافظه (Image Viewer)
- مجهز به گام‌شمار (شروع به صورت غیر خودکار)
- اپلیکیشن پایش وضعیت خواب یا Sleep Monitoring (غیر خودکار)
- پخش موسیقی (فایل‌های داخل کارت حافظه) و کنترل موسیقی تلفن هوشمند
- قابلیت مکالمه با گوشی متصل شده با بلوتوث
- امکان برقراری تماس، رد یا پاسخ به تماس
- خواندن و ارسال پیامک - و ...
- تقویم - ماشین حساب
- آلارم - قابلیت ضبط صدا
- امکان تغییر قالب منو (دو تم یا قالب متفاوت)
- دارای QR-Code برای اسکن و یافتن سریع‌تر اپلیکیشن روی گوشی
اقلام همراه
ساعت هوشمند
- کابل USB
- دفترچه راهنما
- باتری 380 میلی آمپر
نمایش بیشتر

ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch SM-R800


ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch SM-R800

مشخصات ظاهری

مناسب برای
آقایان و خانم‌ها
نوع کاربری
ورزشی , روزمره
ابعاد قاب
13 × 46 × 49 میلی‌متر
قطر قاب
13 میلی‌متر
وزن
63 گرم
فرم صفحه
گرد
جنس شیشه
گوریلا گلس DX+
جنس بدنه
فلز
جنس بند
لاستیکی
رنگ بند
مشکی
نوع قفل بند
سگکی ساده

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
بله
صفحه نمایش لمسی
بله
نوع صفحه نمایش اصلی
Super AMOLED
اندازه صفحه نمایش
1.3 اینچ
360 × 360
تراکم پیکسلی صفحه نمایش
278 پیکسل بر اینچ
سایر مشخصات صفحه نمایش
- قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ

مشخصات فنی

قابلیت نصب سیم کارت
ندارد
امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
ندارد
GPS
دارد
سیستم عامل
تایزن
توضیحات سازگاری
- سازگار با گوشی‌ها و تبلت‌هایی که از سیستم‌عامل اندروید 5.0 و بالاتر از آن بهره می‌برند
- سازگار با گوشی‌های موبایل Iphone 5 به بالا و iOS 9.0 به بالا
پردازنده
1.15GHz - Dual-Core
سایر مشخصات سخت افزاری
- Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4GHz
- بلوتوث نسخه 4.2
- 750 مگابایت حافظه‌ی RAM
قابلیت نصب کارت حافظه
ندارد
دوربین
ندارد
کنترل موسیقی (Music Player)
دارد
اتصالات
NFC , Bluetooth , Wi-Fi
حسگرها
شتاب سنج, ژیروسکوپ , سنجش نور محیط , شمارش ضربان قلب
قابلیت مکالمه مستقیم
دارد
نوع باتری
استاندارد
ظرفیت باتری
472 میلی‌آمپرساعت
منبع شارژ
شارژر بی‌سیم
قابلیت های ویژه
- ضدآب با استاندارد 5ATM
- شارژدهی باتری حداکثر تا 7 روز
اقلام همراه
- دارای شارژر وایرلس
نمایش بیشتر

ساعت هوشمند مدل V6 2021


ساعت هوشمند مدل V6 2021

مشخصات ظاهری

مناسب برای
آقایان و خانم‌ها
نوع کاربری
ورزشی , رسمی , روزمره
فرم صفحه
مربع
جنس بند
سیلیکونی
نوع قفل بند
پین‌بند

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
بله
صفحه نمایش لمسی
بله
سایر مشخصات صفحه نمایش
صفحه نمایش به صورت تک لمسی

مشخصات فنی

قابلیت نصب سیم کارت
ندارد
امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
ندارد
GPS
ندارد
توضیحات سازگاری
سازگار با انواع گوشی های اندروید و گوشیهای آیفون ios
دوربین
ندارد
کنترل موسیقی (Music Player)
دارد
اتصالات
Bluetooth
حسگرها
شتاب سنج, گام شمار , شمارش ضربان قلب , فشارسنج
قابلیت مکالمه مستقیم
ندارد
هشدار ها
جهت استفاده از تمام امکانات ساعت ،برنامه آپ مخصوصو ساعت را با گوشی خود اسکن کنید و با روشن کردن بلوتوث ساعت و گوشی هر دو را بهمدیگر جفت سازی کنید
قابلیت های ویژه
کنترل موسیقی
قابلیت کنترل دوربین گوشی
قایلیت تنظیم تصویر پس زمینه با استفاده از تصاویر گالری
دارای قدم شمار و محاسبه کالری مصرف شده
دارای آنتی لاست - ضد سرقت
روشن شدن صفحه با چرخش مچ دست
نمایش پیام‌های متنی
مشاهده‌ی تماس‌های دریافتی
شمارش گام‌ها
محاسبه‌ی کالری مصرف شده
قابلیت تعیین اهداف روزانه
پایش فعالیت‌های ورزشی مختلف از جمله دویدن، دوچرخه‌سواری و ورزش‌های هوازی
پایش وضعیت خواب
امکان تنظیم یادآور
کنترل دوربین گوشی هوشمند
محاسبه‌ی مسافت طی شده
ذخیره‌ی مسیر طی شده
هشدار عدم تحرک
نمایش آب و هوا
اقلام همراه
بند سیلیکونی
دفتر چه راهنما
کابل شارژ
قابلیت مکالمه از طریق بلوتوث
ندارد
نمایش بیشتر

ساعت هوشمند اپل سری 3 جی پی اس مدل 38mm Aluminium Case with Sport Band


ساعت هوشمند اپل سری 3 جی پی اس مدل 38mm Aluminium Case with Sport Band

مشخصات ظاهری

مناسب برای
آقایان و خانم‌ها
نوع کاربری
ورزشی , رسمی , روزمره
ابعاد قاب
11.4 × 33.3 × 38.6 میلی‌متر
عرض قاب
33.3 میلی متر
وزن
26.7 گرم
فرم صفحه
مستطیل
جنس شیشه
Ion-X Glass
جنس بدنه
آلومینیوم
جنس بند
لاستیکی
رنگ بند
سفید
نوع قفل بند
سگکی ساده

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
بله
صفحه نمایش لمسی
بله
نوع صفحه نمایش اصلی
OLED Retina display with Force Touch (2x Brighter: 1000 nits)
اندازه صفحه نمایش
1.3 اینچ
272 × 340
تراکم پیکسلی صفحه نمایش
326 پیکسل بر اینچ

مشخصات فنی

قابلیت نصب سیم کارت
ندارد
امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
ندارد
GPS
دارد
سیستم عامل
WatchOS
توضیحات سازگاری
سازگار با iOS ورژن 13 به بالا و گوشی‌های ایفون 6s به بالا
پردازنده
S3 Dual-Core
سایر مشخصات سخت افزاری
- بلوتوث نسخه 4.2
- 802.11b/g/n Wi-Fi
حافظه داخلی
8000 مگابایت
قابلیت نصب کارت حافظه
ندارد
دوربین
ندارد
کنترل موسیقی (Music Player)
دارد
اتصالات
NFC , Bluetooth , Wi-Fi
حسگرها
شتاب سنج, ژیروسکوپ , گام شمار , شمارش ضربان قلب
قابلیت مکالمه مستقیم
دارد
نوع باتری
لیتیوم یونی
ظرفیت باتری
300 میلی‌آمپرساعت
قابلیت های ویژه
- صفحه‌ی پشتی کامپوزیت
- قابلیت نگه‌داری شارژ باتری تا 18 ساعت
- مقاومت در برابر آب (تا عمق 50 متر)
- ظرفیت باتری بیشتر نسبت به سری دوم و اول
- روشنایی دو برابر صفحه نسبت به سری دوم و اول
اقلام همراه
- کابل USB یک متری برای شارژ مغناطیسی
-فاقد شارژر
نمایش بیشتر

ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch3 SM-R840 45mm


ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch3 SM-R840 45mm

مشخصات ظاهری

مناسب برای
آقایان و خانم‌ها
نوع کاربری
رسمی , روزمره
وزن
53 گرم
فرم صفحه
گرد
جنس شیشه
گوریلا گلس DX+
جنس بدنه
فلز
توضیحات جنس بدنه
- جنس بدنه از فولاد ضد زنگ
جنس بند
چرم
نوع قفل بند
سگکی ساده

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
بله
صفحه نمایش لمسی
بله
نوع صفحه نمایش اصلی
Super AMOLED
اندازه صفحه نمایش
1.4 اینچ
360 × 360 پیکسل
تراکم پیکسلی صفحه نمایش
364 پیکسل بر اینچ
سایر مشخصات صفحه نمایش
- نمایشگر همیشه روشن
- دارای محافظ Corning Gorilla Glass DX+
- دارای 16 میلیون رنگ

مشخصات فنی

قابلیت نصب سیم کارت
ندارد
امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
ندارد
GPS
دارد
سیستم عامل
تایزن
توضیحات سازگاری
- سازگار با محصولات مجهز به سیستم عامل اندروید
سایر مشخصات سخت افزاری
- Wi-Fi b/g/n
- بلوتوث نسخه 5.0
- رم: 1 گیگابایت
- حافظه داخلی: 8 گیگابایت
- مجهز به سیسیتم عامل تایزن OS 5.5
- رصد فشار خون
- لبه‌های (bezel) حساس به لمس
- NFC
- میکروفون
- موتور خطی
- اسپیکر
دوربین
ندارد
اتصالات
NFC , Bluetooth , Wi-Fi
حسگرها
شتاب سنج, ژیروسکوپ , سنجش نور محیط , شمارش ضربان قلب , فشارسنج , نوار قلب (Electrocardiogram) , حجم‌سنج نوری (PPG)
قابلیت مکالمه مستقیم
دارد
نوع باتری
غیر قابل تعویض
ظرفیت باتری
350 میلی‌آمپرساعت
قابلیت های ویژه
- مقاوم در برابر آب تا عمق 50 متر
- قابلیت اتصال به گوشی و مکالمه از طریق بلوتوث
- دارای 8 چراغ نوری LED برای سنجش میزان اکسیژن خون
- پشتیبانی از شارژ بی‌سیم (Qi wireless charging)
- پشتیبانی از استاندارد نظامی MIL-STD-810G
- گواهینامه ECG
- پشتیبانی از استاندارد ضدآب IP68
- سازگار با بندهای 20/22 میلی‌متری
نمایش بیشتر

ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch Active2 40mm


ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch Active2 40mm

مشخصات ظاهری

مناسب برای
آقایان و خانم‌ها
نوع کاربری
ورزشی , روزمره
ابعاد قاب
40x40x10.9 میلی‌متر
قطر قاب
10.9 میلی‌متر
وزن
30 گرم
فرم صفحه
گرد
جنس شیشه
گوریلا گلس DX+
جنس بدنه
آلومینیوم
توضیحات جنس بدنه
دارای بند فلورولاستومر (FKM)
جنس بند
لاستیکی
نوع قفل بند
سگکی ساده

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
بله
صفحه نمایش لمسی
بله
نوع صفحه نمایش اصلی
Super AMOLED
اندازه صفحه نمایش
1.2 اینچ
360x360
سایر مشخصات صفحه نمایش
نمایشگر همیشه روشن
دارای محافظ Corning Gorilla Glass DX+

مشخصات فنی

قابلیت نصب سیم کارت
ندارد
امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
ندارد
GPS
دارد
سیستم عامل
تایزن
توضیحات سازگاری
سازگار با دستگاه‏‌های سامسونگی یا دیگر محصولات اندرویدی که از سیستم عامل اندروید 5.0 و بالاتر بهره می‌برند و رم 1.5 گیگابایت به بالا دارند
سازگار با گوشی‌های موبایل Iphone 5 به بالا و iOS 9.0 به بالا
پردازنده
Exynos 9110 Dual core 1.15 GHz
سایر مشخصات سخت افزاری
Wi-Fi b/g/n
بلوتوث نسخه 5.0
رم: 738 مگابایت
حافظه داخلی
4000 مگابایت
قابلیت نصب کارت حافظه
ندارد
دوربین
ندارد
اتصالات
NFC , Bluetooth , Wi-Fi
کنترل سطح اکسیژن خون
ندارد
حسگرها
شتاب سنج, ژیروسکوپ , سنجش نور محیط , شمارش ضربان قلب , فشارسنج
قابلیت مکالمه مستقیم
دارد
ظرفیت باتری
247 میلی‌آمپرساعت
قابلیت های ویژه
پشتیبانی از شبکه‌های GPS: A-GPS/GLONASS/Galileo/Beidou 4
رصد ضربان قلب (با 8 فتودیود)
سنسور الکتروکاردیوگرام
دارای شتاب‌سنجی با دقت اندازه‎گیری تا 32 گرم فشار
شارژ بی‎سیم مبتنی بر WPC
دارای استاندارد IP68 برای مقاومت در برابر آب و گردوغبار
استاندارد 5ATM برای مقاومت تا عمق 50 متری آب
استاندارد نظامی MIL-STD-810G برای مقاومت در برابر سقوط و ضربه
قابلیت مکالمه از طریق اتصال بلوتوث به گوشی همراه
قابلیت مکالمه از طریق بلوتوث
دارد
زبان‌های قابل پشتبانی در اعلان و پیام
انگلیسی
پشتیبانی از زبان فارسی در منو و سیستم‌عامل
خیر
نمایش بیشتر

ساعت هوشمند وی سریز مدل Q18


ساعت هوشمند وی سریز مدل Q18

مشخصات ظاهری

مناسب برای
آقایان و خانم‌ها
نوع کاربری
ورزشی , روزمره
وزن
69 گرم
فرم صفحه
مستطیل
جنس شیشه
معدنی
جنس بدنه
پلاستیک , فلز
جنس بند
سیلیکونی
رنگ بند
مشکی
نوع قفل بند
سگکی ساده

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
بله
صفحه نمایش لمسی
بله
نوع صفحه نمایش اصلی
IPS LCD
اندازه صفحه نمایش
1.54 اینچ
240 × 240
سایر مشخصات صفحه نمایش
- دارای صفحه نمایش منحنی
- دارای دکمه تاچ بر روی صفحه نمایش

مشخصات فنی

قابلیت نصب سیم کارت
دارد
امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
ندارد
GPS
ندارد
توضیحات سازگاری
- سازگاری با سیستم عامل IOS به صورت محدود (محدود به تماس و مشاهده مخاطبین)
- برای هماهنگی کامل با گوشی نیازمند اپلیکیشن FUN RUN ویا Bt Notification است
- سازگار با گوشی‌های اندرویدی دارای اندروید نسخه‌ی 4.3 یا بالاتر
پردازنده
MTK6261D
سایر مشخصات سخت افزاری
- سیستم عامل جاوا
حافظه داخلی
ندارد مگابایت
قابلیت نصب کارت حافظه
دارد
- پشتیبانی رم میکرو تا 32 گیگابایت
دوربین
دارد
توضیحات دوربین
- دارای دوربین 0.8 پیکسل
کنترل موسیقی (Music Player)
دارد
اتصالات
Bluetooth
حسگرها
شتاب سنج
قابلیت مکالمه مستقیم
دارد
نوع باتری
لیتیوم یونی
ظرفیت باتری
500 میلی‌آمپرساعت
منبع شارژ
- درگاه USB
هشدار ها
- NFC ندارد
- نمایش اعلانات شبکه‌های اجتماعی،پیامک و تماس ورودی‌ و ...
قابلیت های ویژه
- NFC ندارد
- مجهز به گام‌شمار
- دارای ماشین حساب و تقویم
- قابلیت تعویض پس زمینه
- قابلیت تعویض Watch Face
- قابلیت ضبط صدا
- دارای درایو
- دارای QR-Code برای اسکن و یافتن سریع‌تر اپلیکیشن روی گوشی
- کنترل پخش موزیک و دوربین گوشی
اقلام همراه
- کابل USB
- دفترچه راهنما
- ساعت هوشمند
- باتری 500 میلی آمپر
نمایش بیشتر

ساعت هوشمند دات کاما مدل MC72 pro


ساعت هوشمند دات کاما مدل MC72 pro

مشخصات ظاهری

مناسب برای
آقایان و خانم‌ها
نوع کاربری
ورزشی , رسمی , روزمره
ابعاد قاب
44x38x10 میلی‌متر
قطر قاب
44 میلی‌متر
عرض قاب
42 میلی متر
وزن
50 گرم
فرم صفحه
مستطیل
جنس شیشه
معدنی
جنس بدنه
آلومینیوم
جنس بند
سیلیکونی
رنگ بند
مشکی، قرمز، آبی، سفید، رزگلد
نوع قفل بند
پین‌بند

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
بله
صفحه نمایش لمسی
بله
نوع صفحه نمایش اصلی
IPS HD
اندازه صفحه نمایش
1.72 اینچ
320x385
سایر مشخصات صفحه نمایش
صفحه نمایش 2.5D لبه منحنی با حاشیه اندک و کیفیت تصویر بسیار خوب

مشخصات فنی

قابلیت نصب سیم کارت
ندارد
امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
ندارد
GPS
ندارد
سیستم عامل
Android Wear
توضیحات سازگاری
اندروید 5 به بالا
IOS 9 به بالا
اتصال به گوشی از طریق نرم افزار Hiwatch
پردازنده
MTK2502D
سایر مشخصات سخت افزاری
ضد آب دارای گواهی IP67
قابلیت نصب کارت حافظه
ندارد
دوربین
ندارد
کنترل موسیقی (Music Player)
دارد
اتصالات
Bluetooth
کنترل سطح اکسیژن خون
دارد
حسگرها
شتاب سنج, ژیروسکوپ , گام شمار , شمارش ضربان قلب , فشارسنج , نوار قلب (Electrocardiogram) , کنترل سطح اکسیژن خون
قابلیت مکالمه مستقیم
دارد
نوع باتری
لیتیوم-پلیمری
ظرفیت باتری
220 میلی‌آمپرساعت
منبع شارژ
شارژر مگنتی
هشدار ها
باتری با ظرفیت 8 ساعت مکالمه و 2 روز در حالت آماده باش
در زمان دریافت برای اولین بار به مدت 8 ساعت آن را شارژ کرده و سپس استفاده نمایید. و همچنین به هیچ وجه از شارژ های سریع استفاده ننمایید
قابلیت های ویژه
- منو فارسی و پیشتیبانی از پیام های فارسی
- 3 عدد بازی
- بیش از 50 عدد واچ فیس متنوع و انتخاب تصویر پس زمینه دلخواه
- کلید جانبی چرخان (Magic button )
- بند قابل تعویض با بند های اپل واچ سایز 44
- سنسور سلامتی شامل سنجش ضربان قلب ، گام شمار ، سنجش میزان اکسیژن خون ، دما سنج
- کنترل شاتر دوربین گوشی
- امکان مکالمه از طریق ساعت
- نمایش پیام های گوشی
- پایش فعالیت های ورزشی و خواب
- پخش و کنترل موزیک
- دارای ماشین حساب
- جستجوی گوشی
- دارای کرنومتر و آلارم و تقویم
- ضد آب IP67
اقلام همراه
بند سایز 42
دفترچه راهنما
شارژر مگنتی
محافظ صفحه نمایش دات کاما Dotcomma
قابلیت مکالمه از طریق بلوتوث
دارد
زبان‌های قابل پشتبانی در اعلان و پیام
فارسی , انگلیسی , چینی
پشتیبانی از زبان فارسی در منو و سیستم‌عامل
بله
نمایش بیشتر

ساعت هوشمند مدل w34 plus


ساعت هوشمند مدل w34 plus

مشخصات ظاهری

مناسب برای
آقایان و خانم‌ها
نوع کاربری
ورزشی , رسمی , روزمره
ابعاد قاب
44x38x10.7 میلی‌متر
وزن
50 گرم
فرم صفحه
مستطیل
جنس بند
سیلیکونی
نوع قفل بند
پین‌بند

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
بله
صفحه نمایش لمسی
بله
نوع صفحه نمایش اصلی
HD IPS
اندازه صفحه نمایش
1.75 اینچ
320x385
سایر مشخصات صفحه نمایش
2.5D curved Capacitive full touch screen

مشخصات فنی

قابلیت نصب سیم کارت
ندارد
امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
ندارد
GPS
ندارد
توضیحات سازگاری
سازگار با اندروید 4.4 و بالاتر و آیفون IOS بصورت محدودتر
پردازنده
MTK2502D
اتصالات
Bluetooth
حسگرها
گام شمار , شمارش ضربان قلب , فشارسنج
قابلیت مکالمه مستقیم
دارد
نوع باتری
لیتیوم پلیمر
ظرفیت باتری
230 میلی‌آمپرساعت
هشدار ها
هشدار گم شدن
جستجوی دو طرفه
قابلیت های ویژه
وضعیت خواب خود را به صورت علمی و کمی ثبت و تجزیه و تحلیل کنید
قدم شمار ورزش، مصرف کالری، رکورد مسافت پیموده شده
نمایش بیشتر

ساعت هوشمند مدل HW22


ساعت هوشمند مدل HW22

مشخصات ظاهری

مناسب برای
آقایان و خانم‌ها
نوع کاربری
ورزشی , رسمی , روزمره
ابعاد قاب
9x38.4x44 میلی‌متر
وزن
40 گرم
فرم صفحه
مستطیل
جنس شیشه
معدنی
جنس بدنه
آلومینیوم
جنس بند
سیلیکونی
نوع قفل بند
پین‌بند

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
بله
صفحه نمایش لمسی
بله
نوع صفحه نمایش اصلی
TFT
اندازه صفحه نمایش
44 اینچ
320x385

مشخصات فنی

قابلیت نصب سیم کارت
ندارد
امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
ندارد
GPS
ندارد
سیستم عامل
WatchOS
توضیحات سازگاری
سیستم عامل اندروید 4.4 به بالا
IOS 8 به بالا
پردازنده
Hs6621
حافظه داخلی
64 مگابایت
قابلیت نصب کارت حافظه
ندارد
دوربین
ندارد
کنترل موسیقی (Music Player)
دارد
اتصالات
Bluetooth
حسگرها
شتاب سنج, ژیروسکوپ , گام شمار , شمارش ضربان قلب , فشارسنج , نوار قلب (Electrocardiogram) , حجم‌سنج نوری (PPG)
قابلیت مکالمه مستقیم
دارد
نوع باتری
لیتیوم-یونی
ظرفیت باتری
200 میلی‌آمپرساعت
منبع شارژ
شارژر مگنتی
هشدار ها
باتری با قابلیت استفاده مداوم 2 الی 5 روز و حالت آماده باش بیش از 30 روز
قابلیت های ویژه
- گام شمار
- 13 مود ورزشی
- سنجشش ضربان قلب و نوار قلب
- سنجش فشار خون
- کنترل موزیک و دوربین گوشی
- سنجش میزان خواب
- امکان مکالمه
- کلید جانبی چرخان
- واچ فیس قابل تغییر
- سنجش دمای بدن
-قابلیت درج واچ فیس دلخواه
اقلام همراه
- کابل شارژ مگنتی
- دفترچه راهنمای انگلیسی
قابلیت مکالمه از طریق بلوتوث
دارد
نمایش بیشتر

ساعت هوشمند مدل HW16


ساعت هوشمند مدل HW16

مشخصات ظاهری

مناسب برای
آقایان و خانم‌ها
نوع کاربری
ورزشی , رسمی , روزمره
ابعاد قاب
44x38x9 میلی‌متر
قطر قاب
44 میلی‌متر
وزن
33 گرم
فرم صفحه
مستطیل
جنس شیشه
معدنی
جنس بدنه
آلومینیوم
جنس بند
سیلیکونی
رنگ بند
مشکی، قرمز، آبی، سفید، رزگلد
نوع قفل بند
پین‌بند

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
بله
صفحه نمایش لمسی
بله
نوع صفحه نمایش اصلی
(IPS (Retina
اندازه صفحه نمایش
1.72 اینچ
320x385
سایر مشخصات صفحه نمایش
صفحه نمایش رتینا تمام صفحه (بدون حاشیه) ، منحنی 2.5D

مشخصات فنی

قابلیت نصب سیم کارت
ندارد
امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
ندارد
GPS
ندارد
سیستم عامل
Android Wear
توضیحات سازگاری
سیستم عامل اندروید 5 به بالا
IOS 10 به بالا
اتصال به ساعت از طریق نرم افزار Wearfit pro
پردازنده
HS6621
سایر مشخصات سخت افزاری
ضد آب دارای استاندارد IP67
حافظه داخلی
64 مگابایت
قابلیت نصب کارت حافظه
ندارد
دوربین
ندارد
کنترل موسیقی (Music Player)
دارد
اتصالات
Bluetooth
حسگرها
شتاب سنج, ژیروسکوپ , گام شمار , شمارش ضربان قلب , ارتفاع‌سنج , نوار قلب (Electrocardiogram) , حجم‌سنج نوری (PPG)
قابلیت مکالمه مستقیم
دارد
ظرفیت باتری
200 میلی‌آمپرساعت
منبع شارژ
شارژر مگنتی
هشدار ها
باتری با قابلیت استفاده مداوم 3 الی 7 روز و حالت آماده باش 75 روز
قابلیت های ویژه
- گام شمار
- 13 مود ورزشی
- سنجشش ضربان قلب و نوار قلب
- سنجش فشار خون
- کنترل موزیک و دوربین گوشی
- سنجش میزان خواب
- امکان مکالمه
- کلید جانبی چرخان
- واچ فیس قابل تغییر
- سنجش دمای بدن
- سنجش اکسیژن خون
- تغییر نحوه نمایش منو ساعت ( همراه با مدل 2021 اپل)
- بند قابل تعویض با تمامی بند های اپل واچ سایز 44/42
اقلام همراه
- کابل شارژ مگنتی
- دفترچه راهنمای انگلیسی
- بند سیلیکونی
- محافظ صفحه نمایش نانو Dotcomma ( دات کاما)
قابلیت مکالمه از طریق بلوتوث
دارد
زبان‌های قابل پشتبانی در اعلان و پیام
فارسی , انگلیسی , چینی
پشتیبانی از زبان فارسی در منو و سیستم‌عامل
خیر
نمایش بیشتر

ساعت هوشمند مدل +W26


ساعت هوشمند مدل +W26

مشخصات ظاهری

مناسب برای
آقایان و خانم‌ها
نوع کاربری
ورزشی , رسمی , روزمره
ابعاد قاب
10x38x44 میلی‌متر
قطر قاب
44 میلی‌متر
وزن
47 گرم
فرم صفحه
مستطیل
جنس شیشه
معدنی
جنس بدنه
آلومینیوم
جنس بند
سیلیکونی
رنگ بند
مشکی، سفید، صورتی
نوع قفل بند
پین‌بند

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
بله
صفحه نمایش لمسی
بله
نوع صفحه نمایش اصلی
OLED
اندازه صفحه نمایش
1.75 اینچ
320x385
سایر مشخصات صفحه نمایش
صفحه نمایش با کیفیت تمام صفحه (بدون حاشیه) 2.5D

مشخصات فنی

قابلیت نصب سیم کارت
ندارد
امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
ندارد
GPS
ندارد
سیستم عامل
Android Wear
توضیحات سازگاری
سیستم عامل اندروید 4.4 به بالا
IOS 8 به بالا
پردازنده
MTK2502D
سایر مشخصات سخت افزاری
ضد آب (دارای استاندارد IP68 )
قابلیت نصب کارت حافظه
ندارد
دوربین
ندارد
کنترل موسیقی (Music Player)
دارد
اتصالات
Bluetooth
کنترل سطح اکسیژن خون
ندارد
حسگرها
شتاب سنج, ژیروسکوپ , گام شمار , شمارش ضربان قلب , فشارسنج , ارتفاع‌سنج , نوار قلب (Electrocardiogram)
قابلیت مکالمه مستقیم
ندارد
نوع باتری
ایتیوم-یونی
ظرفیت باتری
220 میلی‌آمپرساعت
منبع شارژ
شارژر مگنتی
قابلیت های ویژه
- گام شمار
- 13 مود ورزشی
- سنجشش ضربان قلب و نوار قلب
- سنجش فشار خون
- کنترل موزیک و دوربین گوشی
- سنجش میزان خواب
- امکان مکالمه
- کلید جانبی چرخان
- واچ فیس قابل تغییر
- سنجش دمای بدن
اقلام همراه
- کابل شارژ مگنتی
- دفترچه راهنمای انگلیسی
قابلیت مکالمه از طریق بلوتوث
دارد
زبان‌های قابل پشتبانی در اعلان و پیام
انگلیسی
پشتیبانی از زبان فارسی در منو و سیستم‌عامل
خیر
نمایش بیشتر

ساعت هوشمند مدل +W26


ساعت هوشمند مدل +W26

مشخصات ظاهری

مناسب برای
آقایان و خانم‌ها
نوع کاربری
ورزشی , رسمی , روزمره
ابعاد قاب
40x35x10 میلی‌متر
قطر قاب
40 میلی‌متر
وزن
40 گرم
فرم صفحه
مستطیل
جنس شیشه
معدنی
جنس بدنه
آلومینیوم
جنس بند
سیلیکونی
رنگ بند
مشکی، صورتی، سفید
نوع قفل بند
پین‌بند

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
بله
صفحه نمایش لمسی
بله
نوع صفحه نمایش اصلی
OLED
اندازه صفحه نمایش
1.57 اینچ
320x320
سایر مشخصات صفحه نمایش
صفحه نمایش با کیفیت تمام صفحه (بدون حاشیه) 2.5D

مشخصات فنی

قابلیت نصب سیم کارت
ندارد
امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
ندارد
GPS
ندارد
سیستم عامل
Android Wear
توضیحات سازگاری
سیستم عامل اندروید 4.4 به بالا
IOS 8 به بالا
پردازنده
MTK2502D
سایر مشخصات سخت افزاری
ضد آب (دارای استاندارد IP68 )
قابلیت نصب کارت حافظه
ندارد
دوربین
ندارد
کنترل موسیقی (Music Player)
دارد
اتصالات
Bluetooth
حسگرها
شتاب سنج, ژیروسکوپ , گام شمار , شمارش ضربان قلب , فشارسنج , نوار قلب (Electrocardiogram)
قابلیت مکالمه مستقیم
ندارد
نوع باتری
ایتیوم-یونی
ظرفیت باتری
220 میلی‌آمپرساعت
منبع شارژ
شارژر مگنتی
قابلیت های ویژه
- گام شمار
- 13 مود ورزشی
- سنجشش ضربان قلب و نوار قلب
- سنجش فشار خون
- کنترل موزیک و دوربین گوشی
- سنجش میزان خواب
- امکان مکالمه
- کلید جانبی چرخان
- واچ فیس قابل تغییر
- سنجش دمای بدن
اقلام همراه
- کابل شارژ مگنتی
- دفترچه راهنمای انگلیسی
قابلیت مکالمه از طریق بلوتوث
دارد
نمایش بیشتر

ساعت هوشمند مدل 116 PLUS


ساعت هوشمند مدل 116 PLUS

مشخصات ظاهری

مناسب برای
آقایان و خانم‌ها
نوع کاربری
ورزشی , رسمی , روزمره
قطر قاب
10 میلی‌متر
عرض قاب
36 میلی متر
فرم صفحه
مستطیل
جنس شیشه
معدنی
جنس بدنه
پلاستیک
جنس بند
لاستیکی
نوع قفل بند
سگکی ساده

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
بله
صفحه نمایش لمسی
بله
نوع صفحه نمایش اصلی
IPS LCD

مشخصات فنی

قابلیت نصب سیم کارت
ندارد
امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
ندارد
GPS
ندارد
سیستم عامل
iOS , اندروید
توضیحات سازگاری
اندروید 4.4 به بالا
پردازنده
Telink8266
حافظه داخلی
512kb مگابایت
قابلیت نصب کارت حافظه
ندارد
دوربین
ندارد
اتصالات
Bluetooth
حسگرها
شتاب سنج, گام شمار , شمارش ضربان قلب , فشارسنج
قابلیت مکالمه مستقیم
ندارد
ظرفیت باتری
150 میلی‌آمپرساعت
منبع شارژ
usb
قابلیت های ویژه
کنترل پخش موسیقی , کنترل دوربین گوشی هوشمند و عکاسی با حرکت دست , شمارش گام‌ها , محاسبه‌ی مسافت طی شده , ذخیره‌ی مسیر طی شده , محاسبه‌ی کالری مصرف شده , قابلیت تعیین اهداف روزانه , پایش فعالیت‌های ورزشی مختلف از جمله دویدن، دوچرخه‌سواری و ورزش‌های هوازی , پایش وضعیت خواب , امکان تنظیم یادآور , امکان تنظیم هشدار , هشدار عدم تحرک .
اقلام همراه
دفترچه راهنما
نمایش بیشتر

ساعت هوشمند مدل W26


ساعت هوشمند مدل W26

مشخصات ظاهری

مناسب برای
آقایان و خانم‌ها
نوع کاربری
ورزشی , روزمره
ابعاد قاب
45x38 میلی‌متر
قطر قاب
10.7 میلی‌متر
فرم صفحه
مربع
جنس شیشه
معدنی
جنس بدنه
فلز
جنس بند
سیلیکونی
نوع قفل بند
پین‌بند

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
بله
صفحه نمایش لمسی
بله
اندازه صفحه نمایش
1.75 اینچ
320x385

مشخصات فنی

قابلیت نصب سیم کارت
ندارد
امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
ندارد
GPS
ندارد
توضیحات سازگاری
اندروید 4.4 به بالا
ios 9 به بالا
پردازنده
MTK2502D
قابلیت نصب کارت حافظه
ندارد
دوربین
ندارد
کنترل موسیقی (Music Player)
دارد
اتصالات
Bluetooth
حسگرها
گام شمار , شمارش ضربان قلب , فشارسنج , نوار قلب (Electrocardiogram)
قابلیت مکالمه مستقیم
دارد
نوع باتری
لیتیوم پلیمری
ظرفیت باتری
280 میلی‌آمپرساعت
هشدار ها
وضعيت سكون‏(‏ نشستن بیش از حد‏)‏
آلارم
هشدار ضد سرقت دوطرفه ‏‏(‏‏ گوشی و موبایل ‏‏)‏‏
قابلیت های ویژه
صفحه نمایش لمسی و رنگی
قابليت مكالمه (دارای میکروفون )
انتقال تماس از طریق ارتباط بلوتوثي
شماره‌گیری/پاسخ‌دهی/رد تماس با ساعت از طریق ارتباط بلوتوثي
دسترسي به دفترچه تلفن گوشي سينك شده
مجهز به حسگر ضربان قلب
مجهز به سنسور اندازه گیری فشار خون
مجهز به حسگر دمای بدن
مجهز به حسگر ECG
مجهز به سنسور گام شمار ‏‏‏(‏‏‏ مسافت سنج و كالري سنج‏‏‏)‏‏‏
دارای مدهای مختلف ورزشی
پايش كيفيت خواب
ريموت موزيك پليرگوشی و پخش موزيك از طریق ارتباط بلوتوثي
‏ریموت دوربین گوشی‏
قابليت تعويض بند
آلارم/تقويم/ضبط صدا/نمايش زمان
اقلام همراه
کابل شارژ
دفترچه راهنما
نمایش بیشتر

ساعت هوشمند ایمیلب مدل KW66 45mm


ساعت هوشمند ایمیلب مدل KW66 45mm

مشخصات ظاهری

مناسب برای
آقایان و خانم‌ها
نوع کاربری
ورزشی , رسمی , روزمره
وزن
54 گرم
فرم صفحه
گرد
جنس شیشه
گوریلا گلس 3
جنس بدنه
فلز
جنس بند
سیلیکونی
رنگ بند
مشکی
نوع قفل بند
سگکی ساده

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
بله
صفحه نمایش لمسی
بله

مشخصات فنی

قابلیت نصب سیم کارت
ندارد
امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
ندارد
GPS
دارد
سیستم عامل
iOS , اندروید
توضیحات سازگاری
توسط نرم افزار GloryFit
قابلیت نصب کارت حافظه
ندارد
دوربین
ندارد
کنترل موسیقی (Music Player)
دارد
اتصالات
Bluetooth
حسگرها
گام شمار , شمارش ضربان قلب
قابلیت مکالمه مستقیم
ندارد
نوع باتری
لیتیوم
ظرفیت باتری
340 میلی‌آمپرساعت
قابلیت های ویژه
آیمی لب برای این ساعت هوشمند 13 حالت ورزشی خاص در نظر گرفته است. این حالات ورزشی عبارت اند از یوگا، دویدن، فوتبال، پیاده روی، تنیس، بیس بال، تنیس روی میز، بدمینتون، بسکتبال، فوتبال، دوچرخه سواری، کوهنوردی، طناب زنی و... که همگی در منوی اصلی در دسترس هستند.
اطلاعات سلامتی که در این ساعت جمع آوری می شوند نیز اعم از مانیتورینگ قلب، قدم شمار، کالری سوزانده شده همگی بصورت خودکار جمع آوری می شوند و در اپلیکیشن قابل مشاهده هستند و می توانید به راحتی آن ها را دنبال کرده و مورد بررسی قرار دهید. بدین صورت سلامت قلبی عروقی شما با یک سنسور بزرگ و بهبود یافته ثبت و رکورد می شود.
ثبت 24 ساعته ضربان قلب شما باعث این است که بتوانید همیشه اطلاعات گفته شده را در دست داشته باشید.
اقلام همراه
کابل مگنتی شارژ
دفترچه رهنما
نمایش بیشتر

دستبند هوشمند مدل M3 کد 3001119


دستبند هوشمند مدل M3 کد 3001119

مشخصات ظاهری

مناسب برای
آقایان و خانم‌ها
نوع کاربری
ورزشی , روزمره
ابعاد قاب
10.8x20x46 میلی‌متر
وزن
19 گرم
جنس بدنه
پلاستیک
جنس بند
سیلیکونی
نوع قفل بند
پین‌بند

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
بله
صفحه نمایش لمسی
بله

مشخصات فنی

قابلیت نصب سیم کارت
ندارد
امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
ندارد
GPS
ندارد
توضیحات سازگاری
انواع گوشی اپل و اندروید
قابلیت نصب کارت حافظه
ندارد
اتصالات
Bluetooth
قابلیت مکالمه مستقیم
ندارد
نمایش بیشتر

ساعت هوشمند شیائومی مدل mi watch lite


ساعت هوشمند شیائومی مدل mi watch lite

مشخصات ظاهری

مناسب برای
آقایان و خانم‌ها
نوع کاربری
ورزشی , رسمی , روزمره
ابعاد قاب
41x35x10.9 میلی‌متر
وزن
35 گرم
فرم صفحه
مستطیل
جنس بند
سیلیکونی
نوع قفل بند
سگکی قلاب‌دار

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
بله
صفحه نمایش لمسی
بله
نوع صفحه نمایش اصلی
TFT
اندازه صفحه نمایش
1.4 اینچ
320x320
تراکم پیکسلی صفحه نمایش
323 پیکسل بر اینچ

مشخصات فنی

قابلیت نصب سیم کارت
ندارد
امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
ندارد
GPS
دارد
توضیحات سازگاری
سازگار با گوشی های سیستم عامل اندروید با استفاده از برنامه Xiaomi Wear
سازگار با گوشی های سیستم ios با استفاده از برنامه Xiaomi Wear Lite
دوربین
ندارد
کنترل موسیقی (Music Player)
دارد
اتصالات
Bluetooth
حسگرها
شتاب سنج, ژیروسکوپ , گام شمار , شمارش ضربان قلب , فشارسنج
قابلیت مکالمه مستقیم
ندارد
نوع باتری
لیتیوم یونی
ظرفیت باتری
230 میلی‌آمپرساعت
اقلام همراه
بند سیلیکونی
شارژر
دفترچه راهنما
قابلیت مکالمه از طریق بلوتوث
دارد
نمایش بیشتر

ساعت هوشمند هایلو مدل LS02 Global Version


ساعت هوشمند هایلو مدل LS02 Global Version

مشخصات ظاهری

مناسب برای
آقایان و خانم‌ها
نوع کاربری
ورزشی , رسمی , روزمره
ابعاد قاب
48x36x11 میلی‌متر
قطر قاب
60 میلی‌متر
عرض قاب
20 میلی متر
وزن
35 گرم
فرم صفحه
مستطیل
جنس بدنه
پلاستیک
جنس بند
سیلیکونی
نوع قفل بند
سگکی ساده

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
بله
صفحه نمایش لمسی
بله
نوع صفحه نمایش اصلی
TFT
اندازه صفحه نمایش
1.4 اینچ
320x320
تراکم پیکسلی صفحه نمایش
320 پیکسل بر اینچ
سایر مشخصات صفحه نمایش
صفحه نمایش در زیر یک شیشه خمیده 2.5D قرار گرفته است که در برابر آسیب مقاوم است

مشخصات فنی

قابلیت نصب سیم کارت
ندارد
امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
ندارد
GPS
ندارد
توضیحات سازگاری
سازگاری با اندروید 4.4 و IOS 8 به بعد
پردازنده
Nordic NRF 52840
قابلیت نصب کارت حافظه
ندارد
دوربین
ندارد
کنترل موسیقی (Music Player)
دارد
اتصالات
Bluetooth
قابلیت مکالمه مستقیم
ندارد
نوع باتری
لیتیوم
ظرفیت باتری
260 میلی‌آمپرساعت
منبع شارژ
باتری لیتیوم
هشدار ها
تماس های ورودی، ایمیل، پیغام ها و دیگر اپلیکیشن ها
قابلیت های ویژه
پشتیبانی از Haylou App
بند سیلیکونی سازگار با پوست دست
چک کردن ضربان قلب به صورت 24 ساعته (هشدار در صورت وجود مشکل)
کاربردی برای 12 ورزش مانند فوتبال، یوگا، کوهنوردی،دویدن در فضای آزاد، تردمیل، پیاده روی، دوچرخه سواری و ...
اقلام همراه
کابل شارژ مغناطیسی
دفترچه راهنما
نمایش بیشتر

ساعت هوشمند مدل A1


ساعت هوشمند مدل A1

مشخصات ظاهری

مناسب برای
آقایان و خانم‌ها
نوع کاربری
ورزشی , رسمی , روزمره
ابعاد قاب
10*40*45 میلی‌متر
وزن
60 گرم
فرم صفحه
مستطیل
جنس شیشه
معدنی
جنس بدنه
فلز
جنس بند
سیلیکونی
نوع قفل بند
پین‌بند

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
بله
صفحه نمایش لمسی
بله
نوع صفحه نمایش اصلی
TFT
اندازه صفحه نمایش
1.54 اینچ
240×240
تراکم پیکسلی صفحه نمایش
220 پیکسل بر اینچ

مشخصات فنی

قابلیت نصب سیم کارت
دارد
امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
دارد
GPS
ندارد
سیستم عامل
iOS , اندروید
توضیحات سازگاری
سازگار با گوشی‌های اندرویدی دارای اندروید نسخه‌ی 4.3 یا بالاتر
- سازگاری با سیستم عامل IOS به صورت محدود (محدود به تماس و مشاهده مخاطبین)
پردازنده
MTK6261
قابلیت نصب کارت حافظه
دارد
دوربین
دارد
کنترل موسیقی (Music Player)
دارد
اتصالات
Bluetooth
حسگرها
گام شمار
قابلیت مکالمه مستقیم
دارد
نوع باتری
لیتیوم یونی
ظرفیت باتری
380 میلی‌آمپرساعت
منبع شارژ
کابل شارژ
هشدار ها
قابلیت نمایش اعلان‌های مختلف پیامک، تماس
هشدار زنگ (ALARM)
قابلیت های ویژه
- قابلیت نمایش تصاویر کارت حافظه (Image Viewer)
- مجهز به گام‌شمار (شروع به صورت غیر خودکار)
- پخش موسیقی (فایل‌های داخل کارت حافظه) و کنترل موسیقی تلفن هوشمند
- امکان برقراری تماس، رد یا پاسخ به تماس
- خواندن و ارسال پیامک
- تقویم
- آلارم
- امکان تغییر قالب منو (دو تم یا قالب متفاوت)
- دارای QR-Code برای اسکن و یافتن سریع‌تر اپلیکیشن روی گوشی
اقلام همراه
دفترچه راهنما
باطری
کابل شارژ
نمایش بیشتر

ساعت هوشمند هوآوی مدل WATCH FIT


ساعت هوشمند هوآوی مدل WATCH FIT

مشخصات ظاهری

مناسب برای
آقایان و خانم‌ها
نوع کاربری
ورزشی , روزمره
ابعاد قاب
46×30×10.7 میلی‌متر
وزن
21 گرم
فرم صفحه
مستطیل
جنس بدنه
پلاستیک
توضیحات جنس بدنه
- الیاف پلیمر بادوام
- گواهی IP68 مقاومت در برابر نفوذ آب تا عمق 50 متر
جنس بند
سیلیکونی
نوع قفل بند
سگکی ساده

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
بله
صفحه نمایش لمسی
بله
نوع صفحه نمایش اصلی
AMOLED
اندازه صفحه نمایش
1.64 اینچ
280 × 456 پیکسل
تراکم پیکسلی صفحه نمایش
326 پیکسل بر اینچ
سایر مشخصات صفحه نمایش
تعدتد رنگ= دارای 16 میلیون رنگ

مشخصات فنی

قابلیت نصب سیم کارت
ندارد
امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
ندارد
GPS
دارد
سیستم عامل
iOS , Lite OS
توضیحات سازگاری
برنامه مورد نیاز جهت فعالسازی= Huawei Wear
سازگاری با iOS
پردازنده
پردازنده مرکزی هواوی Kirin A1
حافظه داخلی
4000 مگابایت
قابلیت نصب کارت حافظه
ندارد
دوربین
ندارد
کنترل موسیقی (Music Player)
دارد
اتصالات
Bluetooth
کنترل سطح اکسیژن خون
دارد
حسگرها
شتاب سنج, ژیروسکوپ , سنجش نور محیط , گام شمار , شمارش ضربان قلب , فشارسنج , ارتفاع‌سنج , کنترل سطح اکسیژن خون
قابلیت مکالمه مستقیم
ندارد
نوع باتری
لیتیوم پلیمری
ظرفیت باتری
180 میلی‌آمپرساعت
قابلیت های ویژه
- اعلام اعلان‌های دریافتی
- نمایش اعلان‌های دریافتی
- کنترل دوربین
- کنترل موزیک
- قابلیت پیدا کردن گوشی
- سایلنت کردن گوشی
- آنلاک گوشی و لپ‌تاپ
- هشدار تماس و پیام
- نوتیفیکیشن شبکه‌های اجتماعی
- تایمر
- بیدارباش
- تشخیص پوشیدن ساعت
- نمایش وضعیت آب و هوا
اقلام همراه
شارژر- دفترچه راهنما
قابلیت مکالمه از طریق بلوتوث
ندارد
زبان‌های قابل پشتبانی در اعلان و پیام
فارسی , انگلیسی
پشتیبانی از زبان فارسی در منو و سیستم‌عامل
خیر
نمایش بیشتر

ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch Active2 44mm


ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch Active2 44mm

مشخصات ظاهری

مناسب برای
آقایان و خانم‌ها
نوع کاربری
ورزشی , رسمی
ابعاد قاب
44 × 44 × 10.9 میلی‌متر
قطر قاب
10.9 میلی‌متر
وزن
26 گرم
فرم صفحه
گرد
جنس شیشه
گوریلا گلس DX+
جنس بدنه
آلومینیوم
توضیحات جنس بدنه
دارای بند فلورولاستومر (FKM)
جنس بند
لاستیکی
نوع قفل بند
سگکی ساده

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
بله
صفحه نمایش لمسی
بله
نوع صفحه نمایش اصلی
Super AMOLED
اندازه صفحه نمایش
1.4 اینچ
360 × 360 پیکسل
سایر مشخصات صفحه نمایش
نمایشگر همیشه روشن
دارای محافظ Corning Gorilla Glass DX+

مشخصات فنی

قابلیت نصب سیم کارت
ندارد
امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
ندارد
GPS
دارد
سیستم عامل
تایزن
توضیحات سازگاری
سازگار با دستگاه‏‌های سامسونگی یا دیگر محصولات اندرویدی که از سیستم عامل اندروید 5.0 و بالاتر بهره می‌برند و رم 1.5 گیگابایت به بالا دارند
- سازگار با گوشی‌های موبایل Iphone 5 به بالا و iOS 9.0 به بالا
پردازنده
Exynos 9110 Dual core 1.15 GHz
سایر مشخصات سخت افزاری
Wi-Fi b/g/n
بلوتوث نسخه 5.0
رم: 738 مگابایت
حافظه داخلی: 4 گیگابایت
اتصالات
NFC , Bluetooth , Wi-Fi
حسگرها
شتاب سنج, ژیروسکوپ , سنجش نور محیط , شمارش ضربان قلب , فشارسنج
قابلیت مکالمه مستقیم
دارد
نوع باتری
قابل تعویض
ظرفیت باتری
340 میلی‌آمپرساعت
هشدار ها
پشتیبانی از شبکه‌های GPS: A-GPS/GLONASS/Galileo/Beidou 4
رصد ضربان قلب (با 8 فتودیود)
سنسور الکتروکاردیوگرام
دارای شتاب‌سنجی با دقت اندازه‎گیری تا 32 گرم فشار
شارژ بی‎سیم مبتنی بر WPC
دارای استاندارد IP68 برای مقاومت در برابر آب و گردوغبار
استادراد 5ATM برای مقاومت تا عمق 50 متری آب
استاندارد نظامی MIL-STD-810G برای مقاومت در برابر سقوط و ضربه
قابلیت اتصال به گوشی و مکالمه از طریق بلوتوث
نمایش بیشتر

ساعت هوشمند مدل T500


ساعت هوشمند مدل T500

مشخصات ظاهری

مناسب برای
آقایان و خانم‌ها
نوع کاربری
ورزشی , رسمی , روزمره
وزن
190 گرم
فرم صفحه
مستطیل
جنس بدنه
پلاستیک , فلز
جنس بند
سیلیکونی
نوع قفل بند
پین‌بند

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
بله
صفحه نمایش لمسی
بله
سایر مشخصات صفحه نمایش
- صفحه نمایش تمام لمسی
- کیفیت صفحه نمایش OLED
- صفحه نمایش تمام لمسی
- صفحه نمایش تمام مشکی

مشخصات فنی

قابلیت نصب سیم کارت
ندارد
امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
ندارد
GPS
ندارد
توضیحات سازگاری
- سازگار با اندروید و IOS
کنترل موسیقی (Music Player)
دارد
اتصالات
Bluetooth
حسگرها
ژیروسکوپ , گام شمار , شمارش ضربان قلب , فشارسنج
قابلیت مکالمه مستقیم
دارد
قابلیت های ویژه
- سایز 44mm
- قابلیت مکالمه
- قابلیت برقراری تماس
- قابلیت دریافت پیام
- قابلیت شماره گیری، رد تماس و پاسخ دهی تماس
- دارای 12 تم مختلف
-بند قابل تعویض
- کیفیت صفحه نمایش OLED
- صفحه نمایش تمام لمسی
- صفحه نمایش تمام مشکی
- دارای سنسور چرخش مچ دست
- اتصال بدون محدودیت به IOS و اندروید
- نمایش اعلان های تماس، پیامک و شبکه های اجتماعی
- نمایش مخاطبین
- نمایش پیامک ها
- نمایش سابقه تماس ها
- قابلیت ضبط صدا
- قابلیت پخش موزیک
- پشتیبانی از زبان فارسی
- دارای شاتر موزیک
دارای شاتر دوربین گوشی
- جنس بدنه آلومینیوم
- دسترسی به دفترچه تلفن گوشی سینک شده
- مشاهده کلیه پیام های دریافتی
- مجهز به زنگ و ویبره
- تنظیم نور صفحه نمایش
- دارای میکروفون و اسپیکر
- قابلیت نمایش آب و هوا
- کنترل موزیک
- کنترل دوربین عکاسی
- سنجش ضربان قلب
- سنجش فشار خون
- سنجش میزان اکسیژن خون
- قابلیت پایش وضعیت خواب
- گام شمار
- حالت یادآوری کم تحرکی
- ضد سرقت
- کرنومتر
- ماشین حساب
- دارای شارژر مگنتی
اقلام همراه
- دفترچه راهنما
- شارژر مگنتی
نمایش بیشتر

ساعت هوشمند میدسان مدل GT08


ساعت هوشمند میدسان مدل GT08

مشخصات ظاهری

مناسب برای
آقایان و خانم‌ها
نوع کاربری
ورزشی , رسمی , روزمره
قطر قاب
12 میلی‌متر
وزن
52 گرم
فرم صفحه
مربع
جنس شیشه
معدنی
جنس بدنه
پلاستیک , فلز
توضیحات جنس بدنه
قاب فلزی با بدنه ی پلاستیکی
جنس بند
لاستیکی
رنگ بند
مشکی، قرمز
نوع قفل بند
پین‌بند

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
بله
صفحه نمایش لمسی
بله
نوع صفحه نمایش اصلی
TFT LCD
اندازه صفحه نمایش
1.54 اینچ
240*240
تراکم پیکسلی صفحه نمایش
220 پیکسل بر اینچ

مشخصات فنی

قابلیت نصب سیم کارت
دارد
امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
دارد
GPS
ندارد
توضیحات سازگاری
سازگار با گوشی‌های اندرویدی دارای اندروید نسخه‌ی 4.3 یا بالاتر - سازگاری با سیستم عامل IOS به صورت محدودتر
پردازنده
MTK6261D
قابلیت نصب کارت حافظه
دارد
پشتیبانی از کارت حافظه تا 32 گیگابایت
دوربین
دارد
توضیحات دوربین
- دوربین 0.3 مگاپیکسلی
- تعبیه شده در بالای صفحه نمایش
- قابلیت تنظیم کیفیت و اندازه‌ی تصویر
- ذخیره‌ی تصاویر روی کارت حافظه
کنترل موسیقی (Music Player)
دارد
اتصالات
Bluetooth
حسگرها
گام شمار
قابلیت مکالمه مستقیم
دارد
نوع باتری
لیتیوم یونی
ظرفیت باتری
380 میلی آمپر ساعت، شارژ کامل در 30 دقیقه میلی‌آمپرساعت
منبع شارژ
کابل شارژ MINI USB
هشدار ها
هشدار زنگ ALARM، هشدار ضد سرقت Anti Lost
قابلیت های ویژه
قابلیت نصب و فعالسازی سیمکارت
قابلیت نصب کارت حافظه تا 32 گیگابایت
قابلیت نمایش تصاویر کارت حافظه (Image Viewer)
گام شمار
پایش وضعیت خواب یا Sleep Monitoring
پخش موسیقی (فایل‌های داخل کارت حافظه) و کنترل موسیقی تلفن هوشمند
قابلیت مکالمه از طریق سیمکارت و یا بلوتوث
امکان برقراری تماس، رد یا پاسخ به تماس
خواندن و ارسال پیامک به زبان فارسی
تقویم
ماشین حساب
آلارم
قابلیت ضبط صدا
امکان تغییر قالب منو (دو تم یا قالب متفاوت)
پشتیبانی از زبان فارسی
اقلام همراه
- کابل شارژ
-باطری
-هدیه: محافظ صفحه نمایش اختصاصی با برند میدسان
-دفترچه راهنما
- راهنمای نصب و استفاده ی صحیح باطری
نمایش بیشتر

ساعت هوشمند مدل w34


ساعت هوشمند مدل w34

مشخصات ظاهری

مناسب برای
آقایان و خانم‌ها
نوع کاربری
ورزشی , رسمی , روزمره
ابعاد قاب
38x44 میلی‌متر
قطر قاب
10.7 میلی‌متر
وزن
50 گرم
فرم صفحه
مستطیل
جنس شیشه
معدنی
جنس بدنه
فلز
جنس بند
سیلیکونی
نوع قفل بند
پین‌بند

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
بله
صفحه نمایش لمسی
بله
نوع صفحه نمایش اصلی
لمسی حرارتی
اندازه صفحه نمایش
1.54 اینچ
320x240 pixel

مشخصات فنی

قابلیت نصب سیم کارت
ندارد
امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
ندارد
GPS
ندارد
سیستم عامل
WatchOS
توضیحات سازگاری
سازگار با اندروید 4.4 و بالاتر و آیفون IOS بصورت محدودتر
پردازنده
MTK2502
قابلیت نصب کارت حافظه
ندارد
دوربین
ندارد
توضیحات دوربین
امکان اتصال به گوشی موبایل و کنترل شاتر دوربین از روی ساعت
کنترل موسیقی (Music Player)
دارد
اتصالات
Bluetooth
حسگرها
ژیروسکوپ , گام شمار , فشارسنج
قابلیت مکالمه مستقیم
دارد
نوع باتری
لیتیوم یونی پلمپ
ظرفیت باتری
380 میلی‌آمپرساعت
منبع شارژ
کابل شارژ
قابلیت های ویژه
انتقال تماس از روی گوشی به ساعت طریق ارتباط بلوتوثي و شماره‌گیری/پاسخ‌دهی/رد تماس با ساعت از طریق ارتباط بلوتوثي
مشاهده کلیه پیامک‌های دریافتی و تماس ها و دسترسي به دفترچه تلفن گوشي سينك شده
دارای ويبره و اسپیکر بلندگو
نوتيفیكیشن پيامك و برخی شبکه‌های اجتماعي
اتصال به تمامی گوشی هایاندروید
اتصال به گوشی های آیفون با ISO 8 به بالا( بصورت محدود)
هشدار ضد سرقت دوطرفه ‏‏(‏‏ گوشی و موبایل ‏‏)‏‏ با فاصله گرفتن ساعت از موبایل یا برعکس
نمایش زمان ساعت/تقويم/ضبط صدا
اقلام همراه
- یک عدد کابل شارژر جعبه ای /یک عدد دفترچه راهنما
نمایش بیشتر

ساعت هوشمند مدل HW12


ساعت هوشمند مدل HW12

مشخصات ظاهری

مناسب برای
آقایان و خانم‌ها
نوع کاربری
ورزشی , رسمی , روزمره
ابعاد قاب
40x35x14 میلی‌متر
قطر قاب
40 میلی‌متر
وزن
45 گرم
فرم صفحه
مستطیل
جنس شیشه
معدنی
جنس بدنه
آلومینیوم
جنس بند
سیلیکونی
رنگ بند
مشکی، قرمز، آبی، سفید
نوع قفل بند
پین‌بند

مشخصات صفحه نمایش

صفحه نمایش رنگی
بله
صفحه نمایش لمسی
بله
نوع صفحه نمایش اصلی
(IPS (Retina
اندازه صفحه نمایش
1.57 اینچ
320x320
سایر مشخصات صفحه نمایش
صفحه نمایش رتینا تمام صفحه (بدون حاشیه) ، منحنی 2.5D

مشخصات فنی

قابلیت نصب سیم کارت
ندارد
امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
ندارد
GPS
ندارد
سیستم عامل
Android Wear
توضیحات سازگاری
سیستم عامل اندروید 4.4 به بالا
IOS 8 به بالا
پردازنده
Realtek RTL8762C
قابلیت نصب کارت حافظه
ندارد
دوربین
ندارد
کنترل موسیقی (Music Player)
دارد
اتصالات
Bluetooth
کنترل سطح اکسیژن خون
ندارد
حسگرها
شتاب سنج, ژیروسکوپ , گام شمار , شمارش ضربان قلب , ارتفاع‌سنج , نوار قلب (Electrocardiogram) , حجم‌سنج نوری (PPG)
قابلیت مکالمه مستقیم
دارد
نوع باتری
ایتیوم-یونی
ظرفیت باتری
200 میلی‌آمپرساعت
منبع شارژ
شارژر مگنتی
هشدار ها
باتری با قابلیت استفاده مداوم 2 الی 5 روز و حالت آماده باش بیش از 30 روز
ضد آب فقط در برابر قطرات باران
قابلیت های ویژه
- گام شمار
- 13 مود ورزشی
- سنجشش ضربان قلب و نوار قلب
- سنجش فشار خون
- کنترل موزیک و دوربین گوشی
- سنجش میزان خواب
- امکان مکالمه
- کلید جانبی چرخان
- واچ فیس قابل تغییر
- سنجش دمای بدن
اقلام همراه
- کابل شارژ مگنتی
- دفترچه راهنمای انگلیسی
قابلیت مکالمه از طریق بلوتوث
دارد
زبان‌های قابل پشتبانی در اعلان و پیام
فارسی
پشتیبانی از زبان فارسی در منو و سیستم‌عامل
بله
نمایش بیشتر
Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating