قیمت قفل فرمان برای انواع خودرو و خرید اینترنتی قفل فرمان (22 خرداد)

ضرورت استفاده از قفل فرمان

قفل فرمان یکی از ابزار های امنیتی خودرو می باشد که در سال های اخیر به دلیل افزایش سرقت خودرو و وسایل جانبی خودرو استفاده از آن هم به صورت چشمگیری افزایش یافته است. سارقان معمولا خودرو هایی را برای سرقت انتخاب می کنند که بدون هیچ گونه وسیله امنیتی مانند قفل فرمان، قفل پدال، دزدگیر و ... باشد. چرا که وجود چنین وسایل سرعت سرقت خودرو را کاهش داده و در واقع ریسک سرقت را افزایش می دهد. به همین دلیل است که سارقان در مواجهه با چنین خودرو هایی از سرقت آن منصرف می شوند. به این ترتیب می توان به اهمیت و ضرورت استفاده از قفل فرمان پی برد.

انواع قفل فرمان

امروزه تنوع بالای قفل فرمان در بازار گاهی خریداران این محصول را دچار سردرگمی می کند. همه ی قفل های فرمان اگر طبق استاندارد ساخته شده باشند می توانند نیاز شما در حوزه امنیت خودرو را تامین کنند. اما در این بین برخی از آن ها از مقاومت بیشتری برخوردار می باشند. در ادامه به معرفی برخی از انواع قفل های فرمان خواهیم پرداخت.

  • قفل های فرمان عصایی: شکل ظاهری این نوع قفل ها به صورت عصا می باشد و می توان آن را یکی از قدیمی ترین انواع قفل فرمان معرفی کرد. البته در سال های اخیر کیفیت این نوع قفل ها افزایش یافته است.
  • قفل های فرمان کشویی: همان طور که از نام این قفل ها برمی آید باز و بسته شدن آن به صورت کشویی می باشد. این نوع قفل ها دارای قفل کلیدی می باشند. این نوع قفل ها نسبت به انواع دیگر جای کمتری می گیرند.
  • قفل های فرمان رمزدار: نوع جدیدی از قفل های فرمان، نوع رمزدار آن می باشد که برای باز و بسته کردن آن ها نیاز به وارد کردن رمز می باشد. در واقع عملکرد این قفل ها را می توان مانند کیف های سامسونت دانست.

نکات مهم در هنگام خرید قفل فرمان

با توجه به تنوع بالای قفل فرمان در بازار باید در هنگام خرید به یک سری نکات توجه کرد تا بتوان بهترین نوع آن را انتخاب نمود. در ادامه به 5 نکته مهم در رابطه با خرید این وسیله ی امنیتی اشاره خواهیم کرد.

  • نوع قفل: قفل فرمان ها از لحاظ ظاهر و نوع عملکردی که دارند در گروه های مختلفی دسته بندی می شوند که برخی از آن ها با استفاده از قفل های رایانه ای باز و بسته می شوند و برخی دیگر دارای قفل های کلیدی هستند. بنابراین متناسب با نیاز خود می توانید یکی از این دو مورد را انتخاب نمایید.
  • اندازه طول میله: طول میله باید متناسب با مدل خودرو تعیین شود. بنابراین در انتخاب قفل فرمان مناسب حتما طول میله را مورد بررسی قرار دهید تا متناسب با قطر و اندازه فرمان باشد.
  • جنس قفل: یکی از معیار های مهم در انتخاب وسایل امنیتی خودرو جنس آن می باشد. بهتر است قفلی را انتخاب نمایید که با دوام باشد. بهتر است از قفل های فولادی که ضد برش می باشند و استحکام و وزن بالایی دارند استفاده نمایید.
  • جنس روکش: معمولا قفل های فرمان نوعی روکش دارند که به عنوان نوعی محافظ عمل می کند. اخیرا تولید کنندگان این محصول از نوعی روکش چرمی یا پی وی سی برای محصولات خود استفاده می کنند تا علاوه بر مقاومت بالا، راحت تر در دست قرار گرفته و زیبایی ظاهری هم داشته باشد.
  • قیمت قفل فرمان: همان طور که می دانید موضوع قیمت یکی از موضوعات مهم در هر نوع خریدی می باشد و خرید قفل فرمان هم از این موضوع مستثنی نیست. بهتر است در این مورد کیفیت را فدای کمیت نکنید و قفلی با کیفیت را تهیه کنید حتی اگر قیمت بالاتری داشته باشد.

مهم ترین نکته در استفاده از قفل فرمان نوع باز و بسته کردن آن می باشد. همان طور که گفته شد انواع مختلفی از قفل های فرمان در بازار موجود می باشند که هر یک عملکرد متفاوتی دارند. به همین دلیل لازم است در هنگام خرید قفل های فرمان نحوه باز و بسته کردن آن را از فروشنده بپرسید و اگر دفترچه ی راهنمایی برای قفل در نظر گرفته شده است آن را به دقت مطالعه نمایید. چرا که اگر قفل به صورت نامناسب بسته شود ممکن است مشکلاتی را از لحاظ فنی برای خودرو به وجود آورد.

Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating

ادسرچ فروشگاه اینترنتی نبوده و جستجوگر و ارائه دهنده لیست قیمت کالا و خدمات از فروشگاه های اینترنتی معتبر می باشد.