قیمت عینک آفتابی در انواع مختلف مردانه و زنانه و خرید آنلاین (22 خرداد)

چشم یکی از حساس ترین اعضای بدن است که باید نهایت سعی و دقت در محافظت از آنرا داشته باشیم . یکی از ابزارهایی که در این زمینه به ما کمک می کند عینک آفتابی می باشد که هم باعث کاهش شدت نور می شود و هم اثر منفی اشعه ماوراء بنفش نور خورشید را از بین می برد و همچنین باعث محافظت چشم در برابر عوامل محیطی همچون گرد وغبار و .. می شود .

توجه کنید که یک عینک آفتابی به همان اندازه که می تواند مفید باشد در صورت غیر استاندارد بودن می تواند باعث آسیب رساندن به چشم شود لذا هنگام خرید عینک آفتابی حتما باید نکاتی را رعایت نمایید تا بتوانید یک عینک مناسب تهیه نمایید.

در این مطلب به مهمترین نکات خرید عینک آفتابی می پردازیم .

قاب عینک آفتابی

توجه کنید که شما از عینک آفتابی استفاده می کنید تا از ورود اشعه های مضر به چشم های خود جلوگیری نمایید لذا هنگام خرید عینک آفتابی حتما باید عینکی انتخاب نمایید که قاب آن به اندازه کافی بزرگ باشد که تمام محدوده چشم ها را بپوشاند.

شیشه ها و لنزهای عینک آفتابی

شاید مهمترین بخش یک عینک آفتابی همین قسمت باشد . استفاده از عینکی که دارای شیشه غیراستاندارد باشد باعث آسیب جدی به چشم خواهد شد. با توجه به اینکه لنزهای عینکهای آفتابی تیره هستند لذا باعث باز شدن مردمک چشم می شود و در صورت غیراستاندارد بودن عینک نه تنها باعث محافظت چشم نمی شود که باعث ورود بیشتر اشعه های مضر به چشم می شود.

شیشه ها باید uv 400 باشند و راه تشخیص این مورد ، استفاده از دستگاههای مخصوص این موضوع می باشد. البته برخی از دستگاهها وجود دارند که به درستی این موضوع را شناسایی نمی کنند پس بهترین راه برای خرید عینک آفتابی ، خرید از فروشگاههای معتبر و در صورت امکان برندهای معتبر می باشد.

رنگ شیشه ها

رنگ شیشه موردی سلیقه ای است و تاثیری در میزان جذب اشعه های مضر ندارد و می توانید با توجه به رنگ پوست و موهای خود آن را انتخاب نمایید . البته توجه نمایید که رنگ شیشه های خاص همچون زرد چون باعث تغییر رنگ محیط اطراف می شود لذا در برخی موارد همچون رانندگی ممکن است مشکل ساز باشد.

بهترین رنگ ها برای شیشه ها سبز ، قهوه ای و خاکستری می باشد چون تاثیر خاصی بر محیط اطراف ندارد. همچنین شیشه های بیش از حد تیره نیز چون باعث کاهش دید می شود انتخاب مناسبی نمی تواند باشد.

فاکتور رنگ علاوه بر عینک آفتابی در زمینه های دیگر نیز تاثیر گذار است .

Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating

ادسرچ فروشگاه اینترنتی نبوده و جستجوگر و ارائه دهنده لیست قیمت کالا و خدمات از فروشگاه های اینترنتی معتبر می باشد.