قیمت کارواش خانگی از بهترین برند ها و خرید اینترنتی (22 خرداد)

کارواش خانگی چیست؟

کارواش خانگی به دستگاهی گفته می شود که با فشار بالا آب را با استفاده از نازل بر روی سطوح مختلف می پاشد. فشار آب به قدری بالاست که می تواند آلودگی، گرد و خاک، جرم و کثیفی را پاک کند و به نظافت بیشتر منجر می شود.

کارواش خانگی دستگاهی متداول است که علاوه بر استفاده در کارواش ها، در منازل و کارخانجات و غیره نیز از آن استفاده می شود. کاربردی و متداول بودن این دستگاه به این خاطر است که باعث صرفه جویی در زمان، صرفه جویی در میزان مصرف آب، صرفه جویی در نیروی کار و غیره می شود.

بسیاری از افراد وقت کافی برای رفتن به کارواش و صرف وقت بسیار برای شستن ماشین خود را ندارند و یا برای تمیز شدن ماشین خود باید زمان زیادی را صرف کنند، بنابراین کارواش خانگی برای این افراد گزینه بسیار مناسبی است، زیرا با فشار بالای آب تمامی آلودگی ها در مدت زمان کوتاهی پاک می شود.

همچنین میزان آب مصرف شده به وسیله ی این دستگاه بسیار کمتر از زمانی است که به صورت معمولی اقدام به شستشو می کنیم و میزان مصرف آب را 50 تا 70 درصد کاهش می دهد. این مهم ترین مزیت کارواش های خانگی است.

کاربردهای کارواش خانگی شامل چه مواردی است؟

از جمله موارد استفاده کارواش های خانگی عبارتند از:

  • شستشوی ماشین و پارکینگ:یکی از متداول ترین کاربردهای کارواش خانگی شستشوی وسایل نقلیه می باشد. در این مورد سرعت در شستشو، صرفه جویی در هزینه و نیروی انسانی دلایل اهمیت این وسیله است.
  • شستشوی استخر و حوض:در اغلب موارد شستن استخرها و حوض ها به دلیل جرمی که دارند به فشار بالای آب نیاز دارد. دستگاه کارواش خانگی با فشار بالا باعث جرم زدایی و از بین بردن آلودگی های ناشی از جمع شدن آب می شود.
  • جرم زدایی از سطوح و زمین:بسیاری از سطوح و کفپوش ها نیز به دلیل رفت و آمد های بسیار و آلودگی هوا ممکن است کثیف شوند و تمیز کردن آن ها زمان بر می باشد. با استفاده از کارواش خانگی در کوتاهترین زمان می توان این آلودگی و گرد و غبار را از بین برد.
  • نظافت نرده و فنس:یکی دیگر از موارد کاربرد کارواش های خانگی نظافت نرده و فنس است که فشار معمولی آب جوابگوی آن نیست. بنابراین نیاز به فشار آب قوی و در عین حال مصرف آب کمتر است که با کارواش خانگی این امر میسر شده است.

یک نکته در خرید کارواش خانگی

هنگام خرید کارواش خانگی باید به نیاز خود توجه کنید. اینکه شما به چه دلیل به کارواش نیاز دارید و چه انتظاری از این دستگاه دارید. مثلا اگر برای موارد جزیی مانند شستن وسایل خود و دیگر کارهای معمولی به کارواش خانگی نیاز دارید، می توانید کارواش سایز کوچک که فشار آب چندان زیادی ندارد و در عین حال جمع و جور تر است را انتخاب کنید. به طور کلی در انتخاب این وسیله باید به مواردی از قبیل قدرت و فشار موتور، وزن دستگاه، حجم و فشار آب خروجی، لنس، تجهیزات جانبی دستگاه، نازل، حداکثر گرمای آب، دسته دستگاه و غیره توجه کرده و بر حسب نیاز خود اقدام به انتخاب و خریداری این محصول کنید.

Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating

ادسرچ فروشگاه اینترنتی نبوده و جستجوگر و ارائه دهنده لیست قیمت کالا و خدمات از فروشگاه های اینترنتی معتبر می باشد.