قیمت قهوه ساز از بهترین برند های ایرانی و خارجی و خرید آنلاین (22 خرداد)

قهوه؛ نوشیدنی پرطرفدار

بدون تردید، قهوه یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی ها در سراسر جهان است. این نوشیدنی گرم برای آماده شدن به یک قهوه ساز عالی و البته قهوه‌ی اصل و باکیفیت نیاز دارد. انواع قهوه ساز برای نیازهای مختلف افراد تولید شده و در بازار عرضه می شوند. اگر شما نیز یکی از دوستداران قهوه هستید، باید قهوه ساز مناسب را انتخاب کرده تا بتوانید از طعم و عطر بی‌نظیر این نوشیدنی گرم لذت ببرید.

انواع قهوه ساز

اسپرسوساز دستی، یکی از انواع قهوه ساز می باشد که برای آماده کردن قهوه باید اهرم آن را فشار داد. بسیاری از افراد، کار با این نوع قهوه ساز را سخت تر از نمونه های خودکار و نیمه خودکار می دانند. نوع دیگر، دستگاه اسپرسوساز نیمه اتوماتیک است. برای آماده کردن قهوه به کمک این قهوه ساز باید قهوه را به صورت دستی آسیاب کرده و قهوه را درون فیلتر نگهدارنده مخصوص، فشرده نمود. در این نوع قهوه ساز، میزان آسیاب کردن قهوه بر عهده خودتان بوده و زمان عصاره‌گیری را نیز شما تعیین می کنید.
اسپرسوساز تمام اتوماتیک، یکی دیگر از انواع قهوه ساز بوده که مزیت اصلی آن، کنترل مدت زمان دم کردن قهوه است. همچنین، وجود جریان‌سنج در این نوع قهوه سازها، حجم آبی که از فیلتر قهوه عبور می کند را کنترل می کند. اسپرسوسازهای سوپر اتوماتیک، نوع مدرن تری از قهوه سازها بوده که دارای آپشن های مختلفی از جمله آسیاب خودکار قهوه، شیرریز و کف‌ساز هستند. بنابراین، این نوع قهوه ساز، برای افرادی که در دم کردن قهوه تخصص و تجربه ای ندارند، بهترین گزینه است.
موکاپات ها از دیگر انواع قهوه ساز بوده که به صورت روگازی و برقی در بازار موجود می باشند. از دیگر نمونه های قهوه ساز می توان به قهوه سازهای فیلتری، پرکولاتور، قهوه ساز قطره ای دستی و فرنچ پرس اشاره کرد. البته نوعی دیگر از قهوه سازهای دستی به نام ایبریک وجود داشته که مخصوص دم کردن قهوه ترک می باشند.

نکات خرید قهوه ساز

اما سوال مهمی که بسیاری از طرفداران قهوه هنگام خرید قهوه ساز با آن مواجه می شوند این است که کدام قهوه ساز مناسبتر است. برای خرید قهوه ساز توجه به نوع قهوه بسیار اهمیت دارد. بطور مثال برای قهوه اسپرسو بهتر است از موکاپات و اسپرسوسازها استفاده کنید. اگر به دنبال یک قهوه ساز ساده و ارزان هستید، باید بگوییم که موکاپات ایده‌آل‌ترین انتخاب برای شماست؛ زیرا هم کاربردی بوده و هم قیمت مناسبی دارد. موکاپات ها برای محل کار نیز، انتخاب مناسبی می باشند. البته باید توجه داشت که موکاپات اسپرسوی بدون خامه را برای شما آماده می کند. بنابراین اگر به نوشیدن اسپرسوی خامه ای علاقه دارید، باید اسپرسوسازهای دیگر را امتحان کنید. اسپرسوساز، می تواند در مدت زمان 30 ثانیه برای شما اسپرسویی به همراه خامه تولید کند.
برای دم کردن قهوه فرانسه، استفاده از فرنچ پرس و قهوه ساز فیلتری توصیه می شود. در مقابل، برای قهوه ترک، ایبریک یا جذوه بهترین انتخاب است. به غیر از نوع قهوه، توجه به تعداد افراد خانواده یا کارمندان در محل کار نیز، در انتخاب انواع قهوه ساز تاثیر دارد. بطور مثال، فرنچ پرس و موکاپات به منظور دم کردن قهوه برای 2 تا 3 نفر پاسخگو بوده و برای تعداد افراد بیشتر بهتر است از اسپرسوسازها و قهوه سازهای فیلتری استفاده شود.

قیمت قهوه ساز

قیمت قهوه سازها به عوامل مختلفی از جمله برند بستگی دارد. برندهای خارجی معمولا قیمت بالاتری دارند. گذشته از آن، نوع قهوه ساز نیز در قیمت تاثیر خواهد داشت؛ اسپرسوسازهای اتوماتیک نسبت به نیمه اتوماتیک قیمت بالاتری دارند. یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت قهوه ساز، جنس قهوه ساز می باشد. بطور مثال، فرنچ پرس های استیل قیمت بیشتری نسبت به فرنچ پرس های پلاستیکی دارند.

Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating

ادسرچ فروشگاه اینترنتی نبوده و جستجوگر و ارائه دهنده لیست قیمت کالا و خدمات از فروشگاه های اینترنتی معتبر می باشد.