قیمت بخاری برقی از بهترین برندها و خرید آنلاین (22 خرداد)

با رسیدن فصل سرما، بسیاری از مردم به دنبال خرید وسایل گرمایشی برای محیط منزل و یا محل کار خود هستند. بخاری برقی یکی از وسایل گرمایشی محبوب به حساب می آید که می توان از آن برای گرم کردن محیط استفاده کرد. در بخاری های برقی انرژی الکتریکی دریافتی به انرژی گرمایی تبدیل می شود. بخاری های برقی در انواع مختلف تولید می شوند که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند.

انواع بخاری برقی

بخاری برقی فن دار:این بخاری ها دارای فن هستند و همین مورد باعث می شود تا هوای گرم در محیط پخش شود. این نوع بخاری برقی تنها برای محیط های کوچک مناسب است و در محیط های بزرگ آن طور که باید و شاید کارایی ندارند. گرمایی که این بخاری ساطع می کند به سرعت در محیط پخش می شود.
بخاری برقی مادون قرمز:به این نوع بخاری ها، اصطلاحا بخاری های تابشی نیز گفته می شود. ایرادی که می توان به این نوع بخاری ها وارد کرد، این موضوع است که تنها توانایی گرم کردن فرد یا جسمی که در مقابل آن قرار دارد را دارند. همین موضوع باعث می شود تا نتوانند فضای کلی یک محیط را گرم کنند.
بخاری برقی کم مصرف:بخاری برقی های قدیمی مصرف برق فوق العاده بالایی را داشتند. همین موضوع باعث می شود تا افراد تمایل به استفاده از آن ها را نداشته باشند. سازندگان با توجه به این موضوع دست به تولید بخاری برقی هایی که مصرف برق کمی را دارند، زدند. البته بیان کردن این موضوع خالی از لطف نیست که کلمه بخاری برقی کم مصرف اصولا اشتباه است چرا که مصرف برق بخاری های برقی بالاست.
بخاری برقی های بزرگ:این بخاری ها گرمای بسیار زیادی را از خود ساطع می کنند و در عین حال نیز مصرف برق آن ها بسیار کم تر از بخاری های قدیمی می باشد. برای محیط های بزرگ استفاده از این بخاری برقی بسیار مناسب است. این بخاری های برقی توان 5000 واتی را دارند. از لحاظ عملکرد و ساختار نیز کاملا شبیه بخاری برقی های معمولی هستند.

به هنگام خرید بخاری برقی به چه مواردی باید توجه داشته باشیم

خرید بخاری کاری ساده و راحت است. یکی از مهم ترین نکات خرید بخاری برقی را می توان این موضوع دانست که بین بخاری برقی انتخابی توسط شما و محیطی که قرار است این بخاری در آن جا قرار داده شود، یک تناسبی وجود داشته باشد. در صورتی که به این نکته توجه نداشته باشید، از خرید خود رضایت کافی نخواهید داشت.
نوع المنت را می توان نکته مهم دیگر دانست. المنت های بخاری برقی در چند نوع مختلف تولید می شوند. المنت های سرامیکی فضای محیط را به سرعت گرم می کنند اما در مقابل به سرعت خراب می شوند و دیگر کار نمی کنند. المنت های شیشه ای محیط را به صورت یکنواخت گرم می کنند اما شکننده هستند و قیمت بالایی را دارند. المنت های هالوژنی را می توان بهترین نوع المنت دانست که علاوه بر گرمایش محیط، خاصیت درمانی دارند و کیفیت بالایی را نیز دارند.
توجه داشتن به توان بخاری برقی نکته مهم دیگر در هنگام خرید می باشد که باید به آن توجه داشته باشید. هر چقدر توان یک بخاری برقی بیش تر باشد، می تواند محیط بزرگ تری را گرم نماید. اگر قصد گرم کردن یک محیط بزرگ را دارید، باید دست به خرید بخاری های برقی با توان مصرفی بالا بزنید.

دو عامل موثر در قیمت بخاری برقی

اغلب افرادی که قصد خرید بخاری برقی را دارند، ممکن است این سوال برایشان به وجود آید که چه عواملی می تواند بر روی قیمت بخاری برقی تاثیر بگذارد. وات دستگاه بیش ترین تاثیر را بر روی قیمت بخاری برقی می گذارد. هر چقدر وات دستگاه بیش تر باشد، قیمت بخاری برقی نیز افزایش پیدا می کند. قابلیت تنظیم دما از دیگر عامل های مهم در تعیین قیمت به حساب می آید. یک بخاری برقی خوب باید چند حالته باشد. در این صورت می توان با توجه به شرایط محیط، بهترین دما را برای بخاری برقی تنظیم کرد.

Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating

ادسرچ فروشگاه اینترنتی نبوده و جستجوگر و ارائه دهنده لیست قیمت کالا و خدمات از فروشگاه های اینترنتی معتبر می باشد.