قیمت سشوار از بهترین برندها به همراه خرید اینترنتی (22 خرداد)

اگر از سشوار زیاد استفاده می کنید احتمالا بارها توسط اطرافیان شنیده اید که سشوار می تواند آسیب های سختی به مو و پیاز مو و حتی پوست سر شما وارد کند، اما این موارد تا چه حد درست است و آیا خرید سشوار و استفاده از آن می تواند خطرساز باشد و حتی باعث ریزش مو در دراز مدت شود؟

نکات مهم استفاده از سشوار

هنگام خرید سشوار، محصولی را انتخاب کنید که قدرت پرتاب باد گرم خوبی داشته باشد و البته که دمای آن خیلی بالا نباشد و یا این که امکان کنترل دما را داشته باشد، در هنگام استفاده نیز بهتر است که سشوار را روی گرمای معمول و متوسط تنظیم کنید و بیش از حد به موی خود نزدیک نکنید.

استفاده مکرر از سشوار به صورت روزانه می تواند باعث آسیب های شدید به ریشه و پیازمو و همین طور پوست سر و ایجاد خارش در دراز مدت شود، البته که شامپوی مورد استفاده شما نیز قطعا باید کیفیت لازم را داشته باشد.

بهتر است از باد سرد و یا کمی گرم تر استفاده کنید، در این صورت نیز خطری مو های شما را تهدید نمی کند، زاویه نود درجه با حدود 15 سانتی متر فاصله بهترین حالت برای سشوار کردن مو ها است، برخی از سشوار ها امکان کنترل و پرتاب ناگهانی باد را دارند و تعدادی از آن ها نیز از تکنولوژی های جدید مادون قرمز برای تولید اشعه و صاف کننده مو استفاده می کنند. متناسب با قیمت سشوار، امکانات و قابلیت های دستگاه متغیر خواهد بود.

استفاده مداوم و طولانی از سشوار باعث می شود که موهای کم پشت با ریشه ضعیف ریخته و رشد آن ها نیز با مشکلات زیادی مواجه شود. سشوار کشیدن عموما موجب آسیب جدی و ریزش های سریع نمی شود، اما ترکیب و حالت پذیری موها را به حدی سخت می کند که شما پس از هر بار سشوار کشیدن نیاز دارید که مجددا آن را تمدید کنید.

از جمله معایب سشوار کردن مو ها می توان به ایجاد آسیب در رنگ دانه مو ها اشاره کرد. توجه کنید که پس از حمام مقداری از رطوبت روی موی شما باقی بماند تا سشوار عملکرد درستی داشته باشد.

Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating

ادسرچ فروشگاه اینترنتی نبوده و جستجوگر و ارائه دهنده لیست قیمت کالا و خدمات از فروشگاه های اینترنتی معتبر می باشد.