قیمت مینی واش ایرانی و خارجی از بهترین برندها و خرید آنلاین (22 خرداد)

لباسشویی ها در انواع و اقسام گوناگونی در بازار موجود هستند که یکی از مدل های آن، مینی واش (کهنه شور) است. از انواع مینی واش به منظور شستن لباس‌های نازک و کم حجم مثل لباس های نوزاد و کودک و یا ملحفه‌ها استفاده میشود. مینی لباسشویی ها ظرفیتی نهایتا 3.5 کیلوگرمی داشته و نوع اتوماتیک آن‌ها موتور قدرتمندی برای شستشوی لباس‌ها دارند.

مینی واش‌ها دارای آپشن‌ها و قابلیت‌های مختلفی می باشند و در انواع مختلفی همچون تکی، دوقلو، دستی، تمام اتوماتیک و مینی واش با سبد خشک‌کن موجود می باشند که در نوع تکی تنها آبگیری انجام می‌شود و نباید از آن انتظار خشک کردن لباس‌ها را هم داشته باشیم؛ اما در عوض فضای کمتری را در منزل اشغال کرده و نیز نسبت به مدل دوقلو ارزان قیمت‌تر است. و از امکانات مینی لباسشویی اتوماتیک هم می توان به سه قابلیت شستشو، آبکشی و خشک کردن اشاره کرد.

فرق کهنه شور با لباسشویی

کهنه شور برای حجم کمی از لباس‌ها و یا پارچه‌های لطیف مثل لباس کودک، بسیار مناسب می باشد و قیمت پایین تری هم نسبت به لباسشویی داشته و تهیه آن برای بسیاری از خانواده‌ها آسانتر است و هزینه کمی برایشان در بر خواهد داشت. استفاده از انواع کهنه شور به علت مصرف بهینه آب و برق، مقرون به صرفه‌تر نیز می باشد. زیرا لباسشویی‌ها آب و برق خیلی بیشتری را صرف شستن لباس‌ها میکنند.

همچنین از دیگر تفاوت های مینی واش با لباسشویی‌هایی که میشناسیم در این است که لباس‌ را خشک نمی‌کند و نیز ظرفیت پایین تری دارد. البته از سوی دیگر هزینه و قیمت تعمیرات بسیار کمتری هم نسبت به لباسشویی دارد و در صورت ایجاد مشکلی در عملکرد آن، به راحتی عیب یابی و تعمیر می‌شود و قیمت قطعات آن‌ هم بسیار کمتر است.

لباسشویی کودک فضای کمتری را در خانه اشغال می‌کند و به سهولت قابل جابجایی است و می توانید در هر جایی از خانه خود آن را بگذارید. پس تفاوت دیگر این شد که بسیار سبک‌تر و کوچکتر از لباسشویی‌های معمولی هستند.

مزایا و معایب مینی واش

به دلیل استفاده آسان و کم هزینه بودن، این وسیله طرفداران زیادی دارد و دارای مزایا و معایب متعددی است که برخی از مزایای آن عبارتند از:

  • صرفه جویی در مصرف آب و برق می‌شود.
  • ابعاد کوچک‌تر و وزن کمتر نسبت به لباسشویی معمولی
  • قیمت پایین خرید و نیز هزینه کمتر تعمیرات آن نسبت به لباسشویی ها

معایب مینی واش هم موارد زیر را شامل می شود:

  • در مدلهای دستی و غیر اتوماتیک این دستگاه، قابلیت آبکشی، آبگیری و خشک کردن لباس‌ها وجود ندارد.
  • ظرفیت لباسشویی‌های معمولی بالاتر از این وسیله بوده و حجم لباس بیشتری را تمیز می کنند.

لباسشویی کودک نیز مثل هر دستگاه‌ دیگری ممکن است دچار اختلال در کارکرد خود شوند. رفع برخی از این خرابی ها و اختلالات نیاز به تخصص خاصی نداشته و به راحتی رفع می‌شوند. اما در برخی دیگر از مشکلات دستگاه، تعمیر آن باید به فردی متخصص در این زمینه سپرده شود. پس در صورت نیاز به تعمیر تخصصی انواع مینی‌ واش بهتر است آن را نزد کارشناس این کار ببرید.

Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating

ادسرچ فروشگاه اینترنتی نبوده و جستجوگر و ارائه دهنده لیست قیمت کالا و خدمات از فروشگاه های اینترنتی معتبر می باشد.