قیمت میز تحریر در انواع متنوع و خرید اینترنتی (22 خرداد)

برای آنکه یک خرید خوب و مناسب در زمینه ی میز تحریر داشته باشید باید توجه و دقت زیادی در انتخاب به خرج دهید. میز تحریر باید به گونه ای باشد که به بدن و ستون فقرات آسیبی وارد نکند. خرید میز تحریر چه برای کودک باشد یا بزرگسال، تفاوتی ندارد در هر صورت باید کلیه ی استاندارد های لازم بر روی آن اعمال شده باشد.

اصولا به این خاطر از میز تحریر استفاده می شود که به هنگام مطالعه و کار به گردن و ستون فقرات فشاری وارد نشده و دچار آسیب نشوند. میز تحریر باید به صورتی ساخته شده باشد که ارتفاع مناسب در آن رعایت شده باشد. ارتفاع میز تحریر نباید زیاد و نه کم باشد. میز باید به گونه ای طراحی شده باشد که فشاری به پشت، شانه ها و دست های کودک یا شخص بزرگسال اعمال نکند. چنانچه میز بلند باشد شانه رو به بالا قرار خواهد گرفت و خستگی زود هنگام‌ را به بدن شخص وارد می کند. به هنگام مطالعه باید جوری بنشینیم که آسیبی به بدن و ستون فقرات وارد نشود.

اگر هم ارتفاع کم باشد دست ها به سمت پایین آویزان شده و سر و گردن دچار درد می شود و فشار زیادی به بدن و ستون فقرات وارد می شود. در صورتیکه قصد قرار دادن کامپیوتر بر روی میز تحریر را دارید، ارتفاع آن باید به گونه ای باشد که مانیتور کاملا در موازات چشم قرار بگیرد نه پایین تر و نه بالاتر از چشم.

به هنگام خرید یا سفارش ساخت میز خود به ابعاد اتاق دقت داشته باشید اگر دارای فضای کوچکی هستید از میز اِل استفاده کنید. میز ال جادار، فضای کمتری را نسبت به میز های معمولی اشغال می کند. میز تحریر های دیواری تاشو نیز انتخاب خوبی برای فضاهای کوچک می باشند.

قبل از خرید میز تحریر باید به نوع استفاده ای که میخواهید از میز تحریر داشته باشید توجه کنید. اگر میز تحریر صرفا برای نوشتار و مطالعه مورد نیاز شماست نیازی نیست که چندان عریض باشد اما اگر قرار است رایانه هم بر روی آن قرار بگیرد باید کمی به عرض آن دقت کنید.

طول یک میز تحریر مناسب می تواند ۷۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر، عرض آن ۵۵ تا ۶۰ سانتیمتر و همچنین ارتفاع آن ۷۵ سانتیمتر باشد.

Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating Star Rating

ادسرچ فروشگاه اینترنتی نبوده و جستجوگر و ارائه دهنده لیست قیمت کالا و خدمات از فروشگاه های اینترنتی معتبر می باشد.